Ulanovas | Scanpix nuotr.

Ulanovas | Scanpix nuotr.

Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ Eurolygoje patyrė pralaimėjimą.

Lietuvio klubas svečiuose 68:82 (13:22, 17:15, 26:25, 12:20) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ komandai.

E.Ulanovas per 28 minutes pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/3 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir 3 kartus prasižengė.

Stambulo klubas šiose rungtynėse nei karto nepirmavo. Po trijų kėlinių svečiai atsiliko šešiais taškais, bet paskutiniame ketvirtyje deficitas išaugo iki 14 taškų.

Šeimininkus į priekį vedė Nemanja Nedovičius, kuris įmetė 28 taškus bei pataikė septynis tritaškius iš 12.

Rungtynes nebaigė „Fenerbahče“ treneris Igoris Kokoškovas, kuris antrajame ketvirtyje gavo dvi technines pražangas ir išvytas iš aikštės.

Mačą arenoje stebėjo Graikijos krepšinio žvaigždės – broliai Giannis, Thanasis ir Kostas Antetokounmpo.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 28 (7/12 trit.), Keiferis Sykesas 11, Zachas Auguste’as 9, Georgios Papagiannis 8.

„Fenerbahče“: Lorenzo Brownas 17, Ahmetas Duverioglu 15, Melihas Mahmutoglu, Janas Vesely, Jarellas Eddie ir Edgaras Ulanovas po 6. 

Eurolygos rezultatai:

11-26 „Maccabi“ 85 - 86 „AX Armani“
11-26 CSKA 74 - 73 „Real“
11-26 „Olympiacos“ 76 - 90 „Baskonia“
11-26 ALBA 100 - 80 „Chimki“
11-26 „Crvena Zvezda“ 64 - 75 „Anadolu Efes“
11-26 „Žalgiris“ 75 - 83 „Zenit“
11-20 „Valencia“ 82 - 80 „Maccabi“
11-20 „Real“ 94 - 74 „Fenerbahče“
11-20 „Barcelona“ 76 - 65 „Crvena Zvezda“
11-20 „AX Armani“ 98 - 92 „Žalgiris“
11-20 ALBA 66 - 73 „Zenit“

Eurolygos tvarkaraštis:

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL

Eurolygos turnyrinė lentelė:

V Komanda ŽR L PR S
1 „Barcelona“ 9 8 1 108
2 Maskvos CSKA 10 8 3 25
3 Miuncheno „Bayern“ 10 7 3 34
4 Sankt Peterburgo „Zenit“ 7 6 2 29
5 Valensijos „Valencia“ 9 6 3 24
6 Stambulo „Anadolu Efes“ 9 6 4 38
7 Madrido „Real“ 10 6 5 27
8 Milano „AX Armani Exchange“ 7 5 3 4
9 Pirėjo „Olympiakos“ 8 5 4 8
10 Vitorijos „Baskonia“ 8 5 5 53
11 Kauno „Žalgiris“ 10 5 6 -20
13 Stambulo „Fenerbahce“ 10 4 6 -53
14 Belgrado „Crvena Zvezda“ 10 4 7 -23
14 Berlyno ALBA 8 3 6 -67
15 Tel Avivo „Maccabi“ 10 3 8 -5
16 Atėnų „Panathinaikos“ 8 3 6 -33
17 Maskvos srities „Chimki“ 9 2 8 -91
18 Vilerbano ASVEL 7 1 6 -58


info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 22 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United