Martinas Schilleris | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Martinas Schilleris | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Martinas Schilleris po Kauno „Žalgirio“ pralaimėjimo „Valencia“ klubui išskyrė dvi skirtingas rungtynių puses.

„Sveikinu „Valencia“, jie sužaidė puikiai ir laimėjo. Mums rungtynės buvo padalintos į dvi dalis. Trumpai tariant, sulaikėme „Valencia“ iki 25 procentų taiklumo po pirmosios pusės, o vėliau jų skaičiai ženkliai pakilo, efektyvesni jie buvo ir baudos aikštelėje, o tada tampa labai sunku. Prepeličius ir Marinkovičius atliko labai daug metimų, deja, negalėjome to sustabdyti

Po ilgosios pertraukos andėme sutelkti naują fokusą į tuos pačius žmones ir tai ne itin pavyko. Iki ilgosios pertraukos nesusitvarkėme ir į baudos aikštelę kertančiais žaidėjais, labai kentėjome baudos aikštelėje, o ši komanda tai išnaudoja itin gerai. Apie tai ir kalbėjome per ilgąją pertrauką“, – teigė austras.

Jis sakė, kad po rungtynių „Valencia“ treneris atsiprašė už minutinę pertraukėlę pačioje mačo pabaigoje: „Jis paaiškino, kad minutės pertraukėlę paėmė, nes norėjo taškų. Jis atsiprašė, bet norėjo taškų, taip ir nutiko“.

Rungtynes dėl kojos traumos praleido Martinas Gebenas.

„Manome, kad tai nėra labai rimta. Achilo sausgyslės uždegimas, detaliau stebėsime rytoj, bet tikimės, kad tai nėra rimta“, – sakė austras.

„Žalgirio“ komandoje net 15 metimų išmetė puolėjas Nigelis Hayesas.

„Reikės atlikti vaizdo peržiūrą. Buvo ir keletas situacijų, kai jis nemetė, nors turėjo progų. Tiesa, jis pataikė ir sudėtingų metimų besibaigiant atakoms, tai tikrai reikės peržiūrėti“, – kalbėjo treneris.

Kitą savaitę „Žalgiris“ turėtų žaisti su Vilerbano ASVEL klubu, kurio sudėtis yra išretinta dėl koronaviruso atvejų.

„Apie galimus apribojimus dar nieko negirdėjome“, – kalbėjo specialistas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų