Pasaulio 3x3 turo etapas Vengrijoje | FIBA nuotr.

Pasaulio 3x3 turo etapas Vengrijoje | FIBA nuotr.

 Dėl koronaviruso pandemijos gerokai sutrumpėjęs pasaulio 3x3 krepšinio turo sezonas bus užbaigtas Artimuosiuose Rytuose.

FIBA pranešė, kad ketvirtasis šio sezono „Masters“ turnyras lapkričio 20-21 dienomis vyks Dohoje (Kataras). Vietą jame turi ir Utenos „Juventus-Uniclub“. Tuo tarpu gruodžio 11-12 d. finalinis sezono etapas bus surengtas Saudo Arabijoje. Jame tradiciškai žais tik geriausios šio sezono komandos.

Priminsime, kad ne kartą nukeltas sezonas prasidėjo rugpjūčio 29 d. Vengrijoje. Ten per 8 dienas įvyko net trys pasaulio 3x3 turo etapai.

Visuose trijuose etapuose dalyvavusi Šakių „Vytis-Gulbelė“ su 118 taškų užima 6-ą vietą bendroje įskaitoje ir yra arti patekimo į finalinį etapą. „Juventus-Uniclub“ (80 tšk.) žaidė tik viename etape, bet žengia 9-i ir taip pat gali patekti į finalinį etapą. Sezone lyderiauja „Liman“ (240 tšk.) krepšininkai iš Serbijos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 02 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United