Alina Malychina | Instagram.com nuotr

Alina Malychina | Instagram.com nuotr

 Rusė Alina Malychina vos prieš porą metų tapo pasaulio lengvojo kultūrizmo (fitneso) čempione, tačiau netrukus daugelį nustebino, pranešdama apie karjeros pabaigą.

„Kai tapau pasaulio čempione, buvau euforijoje. Mano svajonė pagaliau išsipildė. Tapau geriausia pasaulyje, įvykdžiau savo tikslą ir įrodžiau, kad galiu tai padaryti visiems, kurie manimi netikėjo. Tada pagaliau sulaukiau įvertinimo. Kas nutiko toliau? Nieko. Pagalvojau, kad šiame sporte nebeturiu ko siekti“, - sakė A.Malychina.

Galutinį sprendimą trauktis ji priėmė po Europos čempionato: „Stovėjau ant scenos Europos čempionato metu ir staiga viena mintis persmelkė mane. Pagalvojau, kad ši vieta – ne man. Kas per velniava čia vyksta? Kodėl jie žiūri į mane ir vertina mane taip, tarsi būčiau šunų parodos dalyvė? Kodėl jie mane lygina su kitomis moterimis? Kodėl aš privalau atitikti kažkokius standartus? Tai juk nesąmonė. Tą akimirką norėjau iš ten pabėgti, nusiimti priklijuotas blakstienas ir nusivalyti makiažą.“

A.Malychina pridėjo, kad treniruočių salėje nebuvo jau 7 mėnesius ir džiaugiasi, kad jai nebereikia laikytis griežtos dienotvarkės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų