Mike'as Perry ir Danielle Nickerson | Youtube.com nuotr.

Mike'as Perry ir Danielle Nickerson | Youtube.com nuotr.

 Problemų dėl pykčio nevaldymo turintis UFC kovotojas Mike‘as Perry neseniai pareiškė, kad nesmurtavo prieš buvusią žmoną Daniellę Nickerson, bet ši tikina, kad M.Perry meluoja. D.Nickerson teigimu, UFC kovotojas ją sumušė net keletą kartų.

„Jis buvo nekontroliuojamas. Kartas jis nuėjo į namo galą, perbėgo per visus kambarius kaip amerikietiško futbolo žaidėjas ir norėjo mane pargriauti. Spėjau įsitverti kėdę ir jį kiek pristabdyti, bet jis ją išplėšė man iš rankų ir numetė per kambarį kaip Halkas. Tada jis uždėjo kelį man ant pilvo ir daužė mane „ground and pound“ stiliumi, kol pavargo. Visą tą laiką buvau užsidengusi veidą, bet pakaušyje atsirado hematomų. Visa dešinė kūno pusė buvo nusėta mėlynėmis dar keletą dienų. Jis visą pyktį išliedavo ant manęs. Tiesą pasakius, jo smūgiai turbūt nebūtų pasibaigę, jei jis nebūtų išgirdęs, kaip trakštelėjo mano šonkauliai. Tik tada jis sustojo. Tada jis suprato, ką padarė, nulipo nuo manęs ir atsisėdo toliau. Atrodė, kad tai ne realybė, o filmas. Negalėjau patikėti, kad tai mano gyvenimas. Pagalvojau, kad jei dabar nepabėgsiu iš namų, tai čia tuoj ir numirsiu“, - prisiminė D.Nickerson.

Moteris vėliau pabėgo pas kaimynus, o iš ten ją pasiėmė M.Perry mama Sabra Young. Būtent kovotojo mama kreipėsi į policiją, kad pareigūnai užtikrintų D.Nickerson saugumą.

Buvusi M.Perry žmona patikino, kad tai nebuvo vienintelis atvejis, kai kovotojas smurtavo prieš ją. D.Nickerson prisiminė, kad po M.Perry smūgių jai buvo atsiradusi hematoma ant kaktos, o per kitą išpuolį jai buvo prakirsta lūpa ir atsirado mėlynė po akimi.

M.Perry po išsiskyrimo su D.Nickerson pradėjo draugauti su Latory Gonzalez ir laukia pirmagimio. Amerikietis į narvą grįš jau „UFC 255“ turnyre, kur jo lauks Robbie Lawleris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų