Išpuolis amerikietiško futbolo rungtynėse | Youtube.com nuotr.

Išpuolis amerikietiško futbolo rungtynėse | Youtube.com nuotr.

 Netoli Džeksonvilio vykusios jaunių amerikietiško futbolo rungtynės baigėsi tragiškai – įsiveržęs šaulys nušovė 27-erių metų vyrą.

Vaizdo įraše matyti, kaip futbolininkai ruošiasi pratęsti rungtynes, kai staiga pasigirdo šūviai. Supratę, kad gresia pavojus jų gyvybei, futbolininkai gulėsi ant žemės, jog atsitiktinė kulka jų nekliudytų. Deja, aukų išvengti nepavyko. Teigiama, kad buvo nužudytas vyras, o 7-erių metų berniukas – sužeistas.

„Nukentėjusiems ir jų šeimoms reiškiu gilią užuojautą. 7-mečiui, į kurį buvo šauta, siunčiu savo maldas. Mes su šeima tikimės, kad tu pasveiksi. Pats esu tėvas ir buvęs treneris, todėl toks žiaurus išpuolis mane itin sukrėtė“, - sakė Džeksonvilio meras Lenny Curry.

Pareigūnų teigimu, įtariamasis iššoko iš visureigio ir buvo užsidėjęs kaukę. Po išpuolio jis grįžo į savo automobilį ir pabėgo. Manoma, kad nusikaltimas buvo kruopščiai planuotas, o šaulys ir taikėsi būtent į 27-erių vyrą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų