Chamzatas Čimajevas | „Stop“ kadras

Chamzatas Čimajevas | „Stop“ kadras

 Kylanti UFC žvaigždė 26-erių Chamzatas Čimajevas (9-0) vis dar lieka be varžovo kitai savo kovai, nors jau daugiau nei mėnesį dega noru sugrįžti į narvą.

Vis daugiau potencialių oponentų atsisako kautis su Švedijai atstovaujančių čečėnu, nes supranta, kad tai būtų labai rizikinga. UFC prezidentas Dana White‘as dar praėjusią savaitę kalbėjo, kad netrukus turėtų paskelbti, kas bus Ch.Čimajevo varžovu, bet laikas bėga, o jis oponento vis dar neturi.

Planuota, kad Ch.Čimajevas lapkričio viduryje susikaus su Demianu Maia, tačiau vėliau pranešta, kad brazilas pasitraukė iš derybų. Dabar kalbama, kad čečėnas galėtų dalyvauti pagrindinėje gruodžio 19 d. turnyro kovoje, bet vis tiek neaišku, kas galėtų tapti jo varžovu.

„Noriu kautis prieš tris varžovus per vieną vakarą kaip senaisiais laikais. Dana White‘ai, suerzinkime visus“, - rašė Ch.Čimajevas.

UFC organizacijos pradžioje kiekviename renginyje vykdavo mini turnyrai, prasidėdavę nuo ketvirtfinalio kovų. Turnyrų finalininkai per vieną vakarą kaudavosi po 3 kartus. Tiesa, tokios sistemos jau seniai buvo atsisakyta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų