Raudona kortelė alyga.lt

Raudona kortelė alyga.lt

MFL kartu su Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) Drausmės komitetu, kartu nagrinėjo B diviziono, XXI turo rungtynėse, tarp FK Alyčio ir FK Ąžuolo komandų kilusį incidentą. Jo metu, Ąžuolo žaidėjas Aidas Malinauskas trenkė į veidą Alyčio žaidėjui Aivydui Ruškiui. Pagal bendradarbiavimo susitarimą tarp MFL ir VRFS, ypatingai šiurkštūs nusižengimai nagrinėjami kartu ir paskirta bausmė galioja abiejų organizacijų rengiamose turnyruose ir varžybose.

Vadovaujantis MFL nuostatų 65.5 punktu („už žaidėjų arba kitų rungtynėse dalyvaujančių ir po rungtynių dalyvavusių varžybų dalyvių, žiūrovų užpuolimą (fizinės jėgos panaudojimą), turėjusį rimtų pasekmių“) , bendras MFL ir VRFS DK priėmė sprendimą: komandos FK Ąžuolas žaidėją Aidą Malinauską diskvalifikuoti iš visų MFL, SFL ir VRFS rengiamų varžybų iki 2021.04.30.

MFL DK diskvalifikacijos laikotarpį pratęsia iki sekančio MFL sezono pirmo rato pabaigos.

Vadovaujantis MFL nuostatų 64 c) punktu MFL DK nusprendė: Komandai FK Alytis skirti 30 Eur piniginę baudą, už netinkamą savo oficialių asmenų, trenerių ir sirgalių elgesį rungtynių metu, dėl ko kilo rimtas incidentas tarp komandų FK Ąžuolas ir FK Alytis.

Komandos FK Alytis žaidėjui Aivydui Ruškiui griežtą įspėjimą, už netinkamą elgesį varžovų atžvilgiu.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų