Geriausi internautų pokštai po sensacingo „Real“ pralaimėjimo | „Twitter“ nuotr.

Geriausi internautų pokštai po sensacingo „Real“ pralaimėjimo | „Twitter“ nuotr.

 Madrido „Real“ UEFA Čempionų lygos pirmose grupės etapo rungtynėse namuose sensacingai 2 – 3 turėjo pripažinti Donecko „Šachtar“ futbolininkų pranašumą.

Prieš susitikimą kalbėta, kad rungtynes apskritai derėtų nukelti, nes „Šachtar“ dėl koronaviruso ir traumų neturėjo net 10 pagrindinės sudėties žaidėjų. Donecko ekipai negalėjo padėti tokie svarbūs futbolininkai kaip Andrejus Piatovas, Taisonas, Alanas Patrickas, Junioras Moraesas, Mykola Matvijenko, Tarasas Stepanenko ir kiti.

Nepaisant to, rungtynės nebuvo nukeltos, nes „Šachtar“ turėjo daugiau nei 13 sveikų žaidėjų (15). Klubo treneris prieš susitikimą sakė, kad tai yra košmariška situacija, bet tai nesutrukdė Ukrainos ekipai sukurti futbolo stebuklą. Beje, lažybininkai jų galimybes nugalėti prieš rungtynes vertino vos 6 proc.

Sensacingas „Real“ pralaimėjimas atkreipė internautų dėmesį, kurie suskubo kurti pokštus apie šias rungtynes. Juos rasite fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų