Ponsarnau | Organizatorių nuotr.

Ponsarnau | Organizatorių nuotr.

„Valencia“ komandos treneris Jaume Ponsarnau yra nusiteikęs tikriems išbandymams Kaune.

Šiandien Ispanijos klubas „Žalgirio“ arenoje susitinka su šeimininkais Eurolygos rungtynėse.

„Mes Kaune turėsime tikrąjį testą. Dirbame kaip komanda ir esame patenkinti savo progresu. Labai gerbiame „Žalgirį“, kuris pelnytai laimėjo visas rungtynes.

Jie turi stiprią gynybą ir žais prie sirgalių. Mums tai bus papildoma motyvacija. „Žalgiris“ parodė, kad turi savo identitetą, o mes dar ties tuo stringame.

Jeigu norime laimėti Kaune, turime žengti žingsnį į priekį“, – sakė specialistas.

Apie „Žalgirio“ gerbėjus kalbėjo ir „Valencia“ krepšininkas Vanja Marinkovičius.

„Tai bus sunkus mačas. „Žalgiris“ laimėjo visas rungtynes, jie žaidžia gerai ir dabar kovos prie 5 tūkst. sirgalių. Tai bus sunku, bet manau, kad mes turėjome pakankamai treniruočių, kad patobulėtume“, – sakė krepšininkas.

„Žalgiris“ ir „Valencia“ susitiks 20 val. Kaune. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 11-29 Southampton 16 : 00 Manchester United
Sek 11-29 Chelsea 18 : 30 Tottenham Hotspur
Sek 11-29 Arsenal 21 : 15 Wolverhampton …
Pir 11-30 Leicester City 19 : 30 Fulham
Pir 11-30 West Ham United 22 : 00 Aston Villa