Tommi Pikkarainenas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Tommi Pikkarainenas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Po triuškinamo pralaimėjimo LFF taurės pusfinalyje „Panevėžio“ ekipai, „Riterių“ strategas Tommi Pikkarainenas nevyniojo žodžių į vatą ir pripažino, kad jo komanda dvikovoje neturėjo jokių šansų.

„Sveikinimai „Panevėžio“ komandai, kuri sužaidė labai geras rungtynes. Šiandien nebuvo klausimų, kuri komanda geresnė. Jie turi geresnius žaidėjus ir geresnį trenerį. Vienintelis žmogus, kurio darbu esu patenkintas – tai autobuso vairuotojas. Jis atliko savo darbą labai gerai. Visi kiti atrodė itin prastai.

Sakiau nuo pat pradžių, jog tiek pralaimime, tiek laimime kartu. Šįvakar tikrai pralaimėjome visi kartu. Negaliu išskirti nei vieno žaidėjo, kuris būtų žaidęs tokiu lygiu, kokiu žaidė praėjusiose rungtynėse prieš „Bangą“.

Tai buvo blogos rungtynės mums bendrai, o „Panevėžys“ sužaidė puikiai ir rezultatas tai atspindi. Šitos rungtynės baigtos, laikas ruoštis kitoms. Tikrai nepasiduosime. Mums reikia dvejų gerų rungtynių, kad sezoną užbaigtumėm geresnėmis nuotaikomis. Klubas nusipelnė geresnės sezono pabaigos.

Visi supranta, kad sėdėjimas dvi savaites namie ir nieko neveikimas nepadeda futbole. Tačiau tai nesvarbu, nes ne mes, o jie keliauja į finalą ir priežastys niekam nerūpi“, - sakė T.Pikkarainenas.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų