Kauno „Kaunas Hockey“ | Organizatorių nuotr.

Sekmadienį vykusiose Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse Kauno „Kaunas Hockey“ namuose 6:1 įrodė savo pranašumą prieš „Energiją Hockey-HC Klaipėdą“, nors susirinko net 97 baudos minutes.

Tiesa, didžiąją dalį iš šių baudos minučių (net 63) gavo gynėjas Vasilijus Fedotovas. Viskas prasidėjo dar antrajame kėlinyje, kai jam skirta dviguba nuobauda už neleistiną žaidimą lazda ir kontaktą su varžovu. Vėliau jis 2 baudos min. gavo už vaidybą.

Trečiajame kėlinyje gynėjas užsidirbo dar 2 baudos min., grįžęs atliko rezultatyvų perdavimą, o likus žaisti apie 8 min. per vieną epizodą už nesportišką elgesį susirinko 55 baudos min.

Antradienį susirinkęs teisėjų komitetas ėmėsi labai griežtų sprendimų. Nuspręsta, kad V.Fedotovas bus diskvalifikuotas net 20 rungtynių. Tai reiškia, kad jis praleis visą reguliarųjį sezoną ir, tikriausiai, dalį atkrintamųjų varžybų. Diskvalifikacija gali persikelti ir į kitą sezoną.

Teisėjų komiteto sprendimas:

Pagal asociacijos Hockey Lietuva Teisėjų komiteto rekomendacijas ir protokolą Nr.: 2020-4, už 2020-10-18 d rungtynėse tarp Kaunas Hockey ir Energijos Hockey -HC Klaipėda, Kaunas Hockey žaidėjas Nr.:88 Vasilijus Fedotovas už agresyvų bei nesportinį elgesį, pagal IIHF taisyklę 116 –Teisėjų užgauliojimas v.1;2;3; punktai ir Asociacijos Hockey Lietuva Drausmės kodekso 10 punktą, diskvalifikuojamas reguliaraus sezono rungtynių skaičiui t.y. 20 rungtynių.

Diskvalifikacija įsigalioja nuo sekančių komandos rungtynių ir galioja reguliariame sezone, atkrintamosiose varžybose bei persikelia į kitą sezoną.