Vasilijus Lomačenka | Scanpix nuotr.

Vasilijus Lomačenka | Scanpix nuotr.

  Las Vegase (JAV) įvyko viena iš svarbiausių šių metų bokso dvikovų, kurioje 23-ejų metų amerikietis Teofimo Lopezas (16-0) vieningu teisėjų sprendimu (116-112, 119-109 ir 117-111) nugalėjo 32-ejų metų Ukrainos bokso žvaigždę Vasilijų Lomačenką (14-2) ir tapo pirmuoju lengvo svorio kategorijos kovotoju vyru, kuris suvienijo WBA (Super), WBC (frančizės), WBO ir IBF pasaulio čempiono diržus. T.Lopezas nuo WBO įkūrimo 1988 metais tapo jauniausiu kovotoju, turinčiu visus keturis pasaulio čempiono diržus.

Praėjus keletui dienų po dvikovos, pirmadienio vakarą Los Andžele, V.Lomačenkai buvo atlikta dešiniojo peties operacija, po kurios seks reabilitacija ir buvęs čempionas į ringą galės sugrįžti tik sausio pabaigoje.

„Top Rank“ prezidentas ir V.Lomačenkos vadybininkas Bobas Arumas teigė, kad net neįsivaizdavo, jog prieš kovą V.Lomačenka jaučia skausmą. Jis teigė, kad buvo aplankęs boksininką prieš kovą ir V.Lomačenka apie tai neužsiminė.

Teigiama, kad V.Lomačenkai skaudėjo toje pačioje vietoje, kur jis anksčiau buvo turėjęs traumą ir operaciją.

Operaciją atlikęs chirurgas Nealas ElAttrache teigė, kad V.Lomačenka jau gydė petį, kai prieš šešias savaites atvyko iš Ukrainos į JAV ir ruošėsi kovai prieš T.Lopezą.

„Kai jis atvyko iš Ukrainos ruoštis kovai, jis jau turėjo problemų su pečiu“, – sakė N.ElAttrache. „Mes sugebėjome padaryti taip, kad jis pakankamai komfortabiliai galėtų treniruotis ir nors jis sakė, kad viskas gerai, tačiau per kovą jis jautė skausmą“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų