„Barcelona“
19 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Atletico“

J.Gaethje apie savo planą: „Kol kova vyks stovėsenoje, Chabibas patirs daug žalos“ pasakė, kuo skiriasi Ch.Nurmagomedovas ir T.Fergusonas (3)

2020.10.20 20:56
Justinas Gaethje ir Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Justinas Gaethje ir Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 Šį šeštadienį Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje įvyks „UFC 254“ turnyras, kurį vainikuos, ko gero, laukiamiausia 2020 m. kova tarp Chabibo Nurmagomedovo (28-0) ir Justino Gaethje (22-2). Lažybininkai aiškiu favoritu vadina dagestanietį, bet J.Gaethje tikina galintis nustebinti pasaulį.

„Esu labai pavojingas priešininkas, idealiai jaučiu kovos ritmą ir esu preciziškai tikslus. Gerai dirbu kojomis, esu atletiškas ir galiu jam sukelti rimtų problemų. Chabibas narve negalės daryti bet ko, ko tik užsigeis. Kol kova vyks stovėsenoje, Chabibas patirs daug žalos. Aš spardysiu jo kojas, atakuosiu korpusą ir veidą. Toks mano planas“, - sakė J.Gaethje. „Aš kuriu žalą. Per 25 minutes kovos aš padarysiu žalos vienokiu, ar kitokiu būdu. Jeigu palyginti Tony Fergusoną su Chabibu Nurmagomedovu, tai Tony tai myli. Vienintelis dalykas, ką žinau apie Chabibą, kad jis nekenčia žalos“.

Amerikietis supranta, kad yra laikomas kovos autsaideriu, o tai jį dar labiau motyvuoja: „Gali būti, kad Chabibas man išspardys užpakalį. Su tokia mintimi atsibundu kiekvieną rytą pastarąsias 12 savaičių. Tai kiekvieną rytą man suteikia motyvacijos padaryti viską, kad tai narve neįvyktų. Šita kova yra viršūnių viršūnė, susitiksiu su geriausiu kovotoju pasaulyje. Negaliu sulaukti progos ištrinti tą 0 iš jo pralaimėjimų grafos. Man suteiks didžiulį pasitenkinimą.“

J.Gaethje taip pat atskleidė įdomią istoriją iš vaikystės. Jis papasakojo, kaip nuo ankstyvų dienų ėmė gerinti savo reakciją.

„Vaikystėje darydavau keistus dalykus. Kai važiuodavau automobiliu, o ant kelio krisdavo šešėlis, stengdavausi sumirksėti kiekvieną kartą, kai šešėlis atsidurdavo tarp automobilio padangų, kad ir kaip kvailai dabar tai beskambėtų“, - sakė J.Gaethje.

Amerikiečio varžovas Ch.Nurmagomedovas neseniai atvyko į „kovų salą“. Įspūdingą kaukę užsidėjęs Rusijos atstovas sutiko ir gerą savo bičiulį Danielį Cormier bei nepraleido progos su juo paimtyniauti. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų