Modestas Bukauskas | Organizatorių nuotr.

Modestas Bukauskas | Organizatorių nuotr.

 Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vyko MMA turnyras „UFC on ESPN+38“, kuriame nutrūko lietuvio Modesto Bukausko pergalių serija. Jį jau pirmajame raunde nokautavo australas Jimmy Crute‘as. Po turnyro visus kovotojus tradiciškai apžiūrėjo medikai.

M.Bukauskas dėl nokauto buvo suspenduotas mėnesiui, o kontakto turės vengti 45 dienas. J.Crute‘ui liepta pailsėti tik 7 dienas.

Pagrindinėje vakaro kovoje dešiniosios akies voką susižeidęs „Korėjos zombis“ buvo suspenduotas 45 dienoms, o jį nugalėjęs Brianas Ortega dėl ilgos kovos ilsėsis 30 dienų. Antroje pagrindinėje vakaro kovoje laimėjusi Jessica Andrade nenukentėjo, jai tereikės pailsėti 7 dienas. Jos nugalėta Katlyn Chookagian buvo suspenduota mėnesiui.

Rimčiausios sankcijos skirtos dviems kovotojams – Jamesui Krausei ir Markui Striegliui. J.Krause pergalingoje kovoje su Claudio Silva patyrė dešiniojo kelio traumą. Jis negalės kovoti pusmetį, nebent gaus specialų leidimą iš šios srities specialisto. Tuo tarpu Saido Nurmagomedovo nokautuotas M.Strieglis dėl veido sužalojimų irgi negalės kovoti pusmetį, nebent gaus specialų leidimą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų