Jose Oliveira de Sousa ir Darius Labanauskas | Organizatorių nuotr.

Jose Oliveira de Sousa ir Darius Labanauskas | Organizatorių nuotr.

 Vokietijoje vykstančiame „European Darts Grand Prix“ smiginio turnyre sėkmingą pasirodymą baigė geriausias Lietuvos žaidėjas Darius Labanauskas (PDC-49).

Ketvirtfinalyje lietuvis po įtemptos kovos 4:6 nusileido portugalui Jose Oliveirai de Sousai (PDC-43). Tai buvo antra portugalo pergalė prieš lietuvį iš tiek pat galimų.

D.Labanauskas ketvirtfinalyje du kartus panaikino deficitą (0:2, 2:2, 2:4, 4:4). 9-ajame lege lietuvis „neuždarė“ 100 taškų ir neperėmė iniciatyvos, o 10-ajame lege „neuždarė“ 114 taškų bei turėjo pripažinti varžovo pranašumą.

Nepaisant nesėkmės, lietuviui šis mačas buvo geriausias šią savaitę – D.Labanauskas trimis strėlytėmis vidutiniškai rinko po 95,58 taško (portugalas – po 98,09) ir realizavo 4 iš 6 galimybių vienu metimu laimėti legus (portugalas – 6 iš 14).

Lietuviui už patekimą į ketvirtfinalį atiteko 5000 svarų sterlingų (5512 eurų).

Priminsime, kad šis PDC turnyras yra pirmas istorijoje, kurio pagrindiniame etape žaidė du lietuviai. Šiaurės Europos ir Baltijos šalių kvalifikaciniame turnyre triumfavęs Mindaugas Barauskas jau pirmajame rate gavo rimtą varžovą – anglą Mervyną Kingą (PDC-23). Nepaisant to, dvikova buvo itin įtempta, o lietuvis pralaimėjo tik po 11 legų – 5:6. M.Barauskui atiteko 1000 svarų sterlingų (1102 eurai).

Bendrą „European Darts Grand Prix“ turnyro prizų fondą sudaro 140 tūkst. svarų sterlingų (154,05 tūkst. eurų).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai