Darius Labanauskas | Organizatorių nuotr.

Darius Labanauskas | Organizatorių nuotr.

 Vokietijoje vykstančiame „European Darts Grand Prix“ smiginio turnyre sėkmingą pasirodymą tęsia geriausias Lietuvos žaidėjas Darius Labanauskas (PDC-49).

Sekmadienį aštuntfinalyje lietuvis 6:2 pranoko anglą Joe Culleną (PDC-20). Tai buvo pirma lietuvio pergalė prieš anglą po 3 pralaimėjimų iš eilės.

D.Labanauskas nedemonstravo geriausio savo žaidimo ir trimis strėlytėmis vidutiniškai rinko tik po 84,74 taško, bet anglas atrodė dar prasčiau (79,60 tšk.). Lietuvis solidžiai žaidė svarbiausiais momentais, realizuodamas 6 iš 13 galimybių vienu metimu užbaigti legus (anglas – vos 2 iš 9).

Lietuviui už pergalę atiteko 5000 svarų sterlingų (5512 eurų). Ketvirtfinalyje jo lauks portugalas Jose Oliveira de Sousa (PDC-43), kuris kiek netikėtai 6:3 eliminavo smiginio žvaigždę velsietį Gerwyną Price'ą (PDC-2).

Priminsime, kad šis PDC turnyras yra pirmas istorijoje, kurio pagrindiniame etape žaidė du lietuviai. Šiaurės Europos ir Baltijos šalių kvalifikaciniame turnyre triumfavęs Mindaugas Barauskas jau pirmajame rate gavo rimtą varžovą – anglą Mervyną Kingą (PDC-23). Nepaisant to, dvikova buvo itin įtempta, o lietuvis pralaimėjo tik po 11 legų – 5:6. M.Barauskui atiteko 1000 svarų sterlingų (1102 eurai).

Bendrą „European Darts Grand Prix“ turnyro prizų fondą sudaro 140 tūkst. svarų sterlingų (154,05 tūkst. eurų).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

rua
2020-10-18 16:18:47
kylam i nauja lygi, dekui Dariui
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

11-01 „Šiauliai“ 17:00 „Juventus“
11-01 „Žalgiris“ 17:00 „Neptūnas“
11-03 „Žalgiris“ 18:50 „Pieno žvaigždės“

2020/21 m. Eurolyga

11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
11-06 „Bayern“ 19:30 „Crvena Zvezda“
11-06 „Panathinaikos“ 19:30 CSKA
11-06 „Fenerbahče“ 19:45 „Chimki“
11-06 „Žalgiris“ 20:00 „Real“
11-06 „Valencia“ 22:00 „AX Armani“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva