Vasilijus Lomačenka | Youtube.com nuotr.

Vasilijus Lomačenka | Youtube.com nuotr.

Las Vegase (JAV) įvyko viena iš svarbiausių šių metų bokso dvikovų, kurioje 23-ejų metų amerikietis Teofimo Lopezas (16-0) vieningu teisėjų sprendimu (116-112, 119-109 ir 117-111) nugalėjo 32-ejų metų Ukrainos bokso žvaigždę Vasilijų Lomačenką (14-2) ir tapo pirmuoju lengvo svorio kategorijos kovotoju vyru, kuris suvienijo WBA (Super), WBC (frančizės), WBO ir IBF pasaulio čempiono diržus. T.Lopezas nuo WBO įkūrimo 1988 metais tapo jauniausiu kovotoju, turinčiu visus keturis pasaulio čempiono diržus.

Daug ką nustebino teisėjos Julie Lederman kortelė. Jai pasirodė, kad V.Lomačenka kovėsi tiesiog beviltiškai, tad ji ukrainiečiui skyrė pergalę vos 1 raunde iš 12. Tai pribloškė bokso ekspertus ir sirgalius, o „Top Rank“ prezidentas Bobas Arumas pareiškė, kad šios teisėjos visiems reikėtų vengti.

Teisėjų balai:

Teisėjų kortelės | „Twitter“ nuotr.

Teisėjų kortelės | „Twitter“ nuotr.

„Aš skaičiavau, kad Lopezas laimėjo raundais 7:5. Galbūt galima kalbėti ir apie jo persvarą 8:4, bet tu negali jam skirti pergalės raundais 11:1 ir aiškinti, kad matei kovą. 9-as, 10-as ir 11-as raundas net nebuvo apylygiai. Patarčiau visiems mūsų kovotojams kreiptis į komisiją, kad Julie Ledermann nebūtų paskirta teisėjauti jų kovoms“, - sakė B.Arumas.

Tuo tarpu V.Lomačenka, kurio žodžius vertė agentas lietuvis Egis Klimas, patikino manęs, jog laimėjo kovą.

„Pirmoje kovos pusėje varžovas laimėjo daugiau raundų nei aš, bet nuo antros kovos pusės perėmiau iniciatyvą ir koviausi žymiai geriau. Noriu grįžti namo ir peržiūrėti kovos įrašą, nes dabar nedaug ką galiu pakomentuoti. Visgi, aš tikrai nesutinku su teisėjų įvertinimais. Taip, manau, kad laimėjau kovą. Bent jau šiuo momentu man taip atrodo, bet rezultatas yra rezultatas ir aš nesiruošiu dėl jo ginčytis“, - sakė V.Lomačenka.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų