Jimmy Crute'as ir Modestas Bukauskas | Instagram.com nuotr

Jimmy Crute'as ir Modestas Bukauskas | Instagram.com nuotr

 Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku vienintelis UFC vyrų kovose dalyvaujantis 26-erių metų lietuvis Modestas Bukauskas (11-3 MMA, 1-1 UFC) Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vykusiame „UFC on ESPN+ 38“ turnyre per 2 min. 1 sek. nokautu pralaimėjo 24-erių australui Jimmy Crute‘ui (12-1 MMA, 4-1 UFC).

„Švarų“ smūgį į galvą praleidęs M.Bukauskas atsidūrė nokdaune. Jis greitai bandė atsistoti, bet tada praleido dar du smūgius ir teisėjas suskubo nutraukti kovą.

„Teisėjas jį išgelbėjo. Tai buvo 3 greiti nokautai per 3 sekundes. Jis prastai įvertino situaciją ir už tai sumokėjo“, - rašė dėl UFC pasaulio čempiono diržo kovosiantis amerikietis Aljamainas Sterlingas.

Į tokią kovos baigtį sureagavo ir dabartinis UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempionas australas Alexanderis Volkanovskis: „Brutalu! Šaunuolis, Jimai.“

Sužavėtas buvo ir UFC komentatorius Jonas Anikas: „Jimmy Crute‘as šį vakarą parodė savo žiaurumą. Tai buvo destruktyvu. Šitas žmogus turi misiją pussunkio svorio kategorijoje. Džiaugiuosi, kad nesu jo kelyje.“

Po kovos J.Crute'as pribėgo prie UFC prezidento Dana White'o ir sulaukė jo sveikinimų.

M.Bukauskas po kovos padėkojo varžovui už alų, išreiškė australui pagarbą ir pažadėjo, kad pasimokys iš šio pralaimėjimo.

Netrukus pagarbą varžovui išreiškė ir J.Crute‘as: „Buvo malonu, brolau. Dėkoju, kad sutikai kautis, kai niekas kitas to nenorėjo.“

Jimmy Crute'as ir Modestas Bukauskas | Instagram.com nuotr

Jimmy Crute'as ir Modestas Bukauskas | Instagram.com nuotr

Tuo tarpu UFC gerbėjus M.Bukauskas nustebino dar prieš kovą, kai nusprendė pakeisti įvaizdį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų