Antoine‘as Griezmannas | Scanpix nuotr.

Antoine‘as Griezmannas | Scanpix nuotr.

 Naujajame Ispanijos „La Ligos“ sezone įvarčių dar neįmušęs prancūzas Antoine‘as Griezmannas puikiai atrodė UEFA Tautų lygoje ir įvarčiu prisidėjo prie Prancūzijos rinktinės pergalės prieš Kroatiją.

Po rungtynių A.Griezmannas pasidžiaugė, kad Didier Deschampsas jam leidžia žaisti aikštės viduryje: „Čia turiu daugiau laisvės, o Didier mane stato į man parankiausią poziciją.“

„Barcelonos“ klube situacija priešinga. Čia puolimo grandies viduryje žaidžia Lionelis Messi, už jo viduryje statomas Philippe Coutinho, o A.Griezmannui tenka žaisti dešiniajame krašte. Nepaisant to, „Barcelonos“ treneris Ronaldas Koemanas nežada jokių pokyčių.

„Ketvirtadienį kalbėjau su Antoine‘u. Pasakiau jam, kad komandos interesai visada yra svarbiausi ir kad manau, jog jis mums bus naudingiausias dešiniajame krašte. Jis gali žaisti trijose pozicijose, galbūt tiek dešimtas, tiek devintas numeris. Tiesą pasakius, kai treniravau Nyderlandų rinktine, prancūzai žaisdami prieš mus statė Antoine‘ą būtent į dešinįjį kraštą. Jei Antoine‘ui kita pozicija labiau patinka, tai tegul, bet aš negaliu suleisti 10 žaidėjų į dešimtojo numerio poziciją. Aš priimu tokius sprendimus, kurie yra naudingiausi komandai“, - aiškino R.Koemanas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų