Darius Labanauskas | Organizatorių nuotr.

Darius Labanauskas | Organizatorių nuotr.

 Vokietijoje vykstančiame „European Darts Grand Prix“ smiginio turnyre įspūdingą pergalę pasiekė geriausias Lietuvos žaidėjas Darius Labanauskas (PDC-49).

Antrajame rate lietuvis 6:3 eliminavo anglą Dave‘ą Chisnallą (PDC-10). Tai buvo pirma lietuvio pergalė prieš anglą per keturias jų dvikovas.

D.Labanauskas iš karto laimėjo legą, kurį pirmasis pradėjo D.Chisnallas, ir perėmė iniciatyvą. Anglas buvo išlyginęs rezultatą (3:3), bet į tai lietuvis atsakė spurtu 3:0, laimėdamas dar du legus, kuriuos pradėjo D.Chisnallas.

Lietuvis trimis strėlytėmis rinko po 91,16 taško (anglas – po 93,95). D.Chisnallas labai prastai žaidė lemiamais momentais, realizuodamas vos 3 iš 18 progų vienu metimu laimėti legus (D.Labanauskas – 6 iš 16).

Už pergalę D.Labanauskui atiteko 3000 svarų sterlingų (3307 eurai). Aštuntfinalyje jo lauks anglas Joe Cullenas (PDC-20), 6:3 įveikęs belgą Kimą Huybrechtsą (PDC-40).

Priminsime, kad šis PDC turnyras yra pirmas istorijoje, kurio pagrindiniame etape žaidė du lietuviai. Šiaurės Europos ir Baltijos šalių kvalifikaciniame turnyre triumfavęs Mindaugas Barauskas jau pirmajame rate gavo rimtą varžovą – anglą Mervyną Kingą (PDC-23). Nepaisant to, dvikova buvo itin įtempta, o lietuvis pralaimėjo tik po 11 legų – 5:6.

Bendrą „European Darts Grand Prix“ turnyro prizų fondą sudaro 140 tūkst. svarų sterlingų (154,05 tūkst. eurų).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Ričardas
2020-10-17 17:51:59
Bravo!!!
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai