Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 0 – 1 turėjo pripažinti „Cadiz“ futbolininkų pranašumą.

Alvaro Negredo jau 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir ataka nutrūko.

Anthony Lozano 16-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Cadiz“ į priekį 1:0.

Raphaelis Varane 39-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Junioras Viniciusas 68-ąją minutę smūgiavo galva, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.  


Tvarkaraštis:

Pen 10-30 Eibar 22 : 00 Cádiz
Šeš 10-31 Real Madrid 15 : 00 Huesca
Šeš 10-31 Athletic Club 17 : 00 Sevilla
Šeš 10-31 Osasuna 19 : 30 Atletico Madrid
Šeš 10-31 Deportivo Alavés 22 : 00 Barcelona

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Real Sociedad 7 4 2 1 14 3 +11 14
2 Real Madrid 6 4 1 1 9 4 +5 13
3 Granada 6 4 1 1 8 8 +0 13
4 Villarreal 7 3 3 1 8 8 +0 12
5 Atletico Madrid 5 3 2 0 10 1 +9 11
6 Cádiz 7 3 2 2 6 6 +0 11
7 Osasuna 6 3 1 2 6 4 +2 10
8 Elche 5 3 1 1 5 4 +1 10
9 Getafe 6 3 1 2 5 4 +1 10
10 Real Betis 7 3 0 4 7 11 -4 9
11 Eibar 7 2 2 3 5 6 -1 8
12 Barcelona 5 2 1 2 9 5 +4 7
13 Sevilla 5 2 1 2 5 4 +1 7
14 Valencia 7 2 1 4 9 11 -2 7
15 Deportivo Alavés 7 2 1 4 5 8 -3 7
16 Athletic Club 6 2 0 4 4 6 -2 6
17 Celta Vigo 7 1 3 3 4 10 -6 6
18 Huesca 7 0 5 2 5 10 -5 5
19 Levante 6 1 1 4 6 11 -5 4
20 Real Valladolid 7 0 3 4 5 11 -6 3

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai