Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 0 – 1 turėjo pripažinti „Cadiz“ futbolininkų pranašumą.

Alvaro Negredo jau 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir ataka nutrūko.

Anthony Lozano 16-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Cadiz“ į priekį 1:0.

Raphaelis Varane 39-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Junioras Viniciusas 68-ąją minutę smūgiavo galva, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Pen 08-13 Valencia 22 : 00 Getafe
Šeš 08-14 Osasuna 18 : 00 Espanyol
Šeš 08-14 Mallorca 20 : 30 Real Betis
Šeš 08-14 Cadiz 20 : 30 Levante
Šeš 08-14 Alaves 23 : 00 Real Madrid