Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

„Milan“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje įvykusiame miesto derbyje 2 – 1 privertė kapituliuoti „Inter“ futbolininkus.

Zlatanui Ibrahimovičiui 13-ąją minutę nepavyko realizuoti pirmuoju bandymu vienuolikos metrų baudinio. Visgi švedas pirmasis prišoko prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Milan“ į priekį 1:0. Netrukus futbolininkas antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Romelu Lukaku 28-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.  


Kiti rezultatai:

„Napoli“4 – 1 „Atalanta“

„Sampdoria“ 3 – 0 „Lazio“


Tvarkaraštis:

Šeš 10-31 Crotone 16 : 00 Atalanta
Šeš 10-31 Internazionale 19 : 00 Parma
Šeš 10-31 Bologna 21 : 45 Cagliari
Sek 11-01 Udinese 13 : 30 Milan
Sek 11-01 Spezia 16 : 00 Juventus
Sek 11-01 Torino 16 : 00 Lazio
Sek 11-01 Napoli 19 : 00 Sassuolo
Sek 11-01 Roma 19 : 00 Fiorentina
Sek 11-01 Sampdoria 21 : 45 Genoa

Turnyrinė lentelė:

#

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Milan 5 4 1 0 12 4 +8 13
2 Napoli 5 4 0 1 14 5 +9 11
3 Sassuolo 5 3 2 0 16 9 +7 11
4 Internazionale 5 3 1 1 13 8 +5 10
5 Juventus 5 2 3 0 10 4 +6 9
6 Atalanta 5 3 0 2 15 12 +3 9
7 Sampdoria 5 3 0 2 10 8 +2 9
8 Hellas Verona 5 2 2 1 5 2 +3 8
9 Roma 5 2 2 1 11 10 +1 8
10 Fiorentina 5 2 1 2 10 10 +0 7
11 Cagliari 5 2 1 2 10 12 -2 7
12 Lazio 5 2 1 2 6 9 -3 7
13 Benevento 5 2 0 3 9 14 -5 6
14 Spezia 5 1 2 2 7 11 -4 5
15 Genoa 4 1 1 2 4 9 -5 4
16 Parma 5 1 1 3 6 11 -5 4
17 Bologna 5 1 0 4 8 10 -2 3
18 Udinese 5 1 0 4 5 9 -4 3
19 Torino 4 0 1 3 7 11 -4 1
20 Crotone 5 0 1 4 5 15 -10 1

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva