Giedraitis | Organizatorių nuotr.

Giedraitis | Organizatorių nuotr.

Roko Giedraičio vedama „Baskonia“ (3/1) Eurolygoje net 77:60 (15:18, 20:18, 19:11, 23:13) sutriuškino Rimo Kurtinaičio vadovaujamą Maskvos srities „Chimki“ (0/4).

Galingai ketvirtajame kėlinyje rungtyniavusi „Baskonia“ susikrovė dviženklį pranašumą 68:58. Aikštės šeimininkai per likusį laiką nemažino apsukų ir iškovojo triuškinamą pergalę 77:60.

Rokas Giedraitis per 36 minutes surinko 20 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit., 8/9 dvit.) atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis rungtyniavo beveik 11 minučių, per kurias pelnė 1 tašką (1/2 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 5 naudingumo balus.

„Baskonia“: Achille‘as Polonara - 20 (7/12 dvit., 27 naud. bal.), Zoranas Dragičius (5 atk. kam.) ir Luca Vildoza – po 15.

„Chimki“: Viačeslavas Zaitsevas – 17 (8 rez. perd., 6 atk. kam., 26 naud. bal.), Devinas Bookeris – 16 (7/10 dvit., 12 atk. kam., 21 naud. bal.), Jonas Jerebko – 12.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

egis
2020-10-17 14:58:32
Ciulpiau jam by by
Atsakyti
Jd
2020-10-17 15:45:47
Tai tu pedaras?

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai