Ulanovas | Scanpix nuotr.

Ulanovas | Scanpix nuotr.

Stambulo „Fenerbahče“ (2/2) komanda su Edgaru Ulanovu Eurolygoje išbarstė triuškinamą persvarą ir pralaimėjo.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai namuose 71:75 (28:9, 17:16, 13:23, 13:27) nusileido Miuncheno „Bayern“ (2/2) krepšininkams.

Lietuvis per 29 minutes pelnė 10 taškų (2/6 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas ir dukart prasižengė pats.

„Fenerbahče“ komanda pirmoje mačo pusėje pirmavo 21 taško persvara, o po dviejų kėlinių dar buvo priekyje 45 – 25.

Tačiau Vokietijos komanda atsitiesė, kuri po trijų kėlinių sumažino skirtumą iki dešimties taškų, o paskutinę žaidimo minutę įtvirtino savo pergalę.

Likus žaisti šiek tiek daugiau nei minutę rezultatas buvo lygus, bet „Bayern“ kubui tada taškus pelnė Wade’as Baldwinas ir Vladimiras Lučičius bei svečiai atitrūko penkiais taškais į priekį.

Nando De Colo tritaškis likus šešioms sekundėms mažino skirtumą iki dviejų taškų. Tačiau netrukus V.Lučičius baudų metimais padėjo tašką.  

Turkijos komanda per antrąją dvikovos dalį surinko vos 26 taškus. Tai yra mažiau nei per pirmąjį ketvirtį.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 25 (8 atk. kam.), Nando De Clo 18, Edgaras Ulanovas 10.  

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 18, Jalenas Reynoldsas 17, Zanas Sisko 11, Nihadas Dedovičius 10.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai