Grangeris | Organizatorių nuotr.

Grangeris | Organizatorių nuotr.

Vieną Eurolygos favoričių Maskvos CSKA (2/2) komanda patyrė netikėtą pralaimėjimą.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 88:93 (19:17, 32:30, 14:21, 23:25) pripažino Berlyno ALBA (1/3) klubo pranašumą.

Maskvos klubui du krepšininkai pelnė net 52 taškus – Mike’as Jamesas surinko 27, Willas Clyburnas įmetė 25.

CSKA komanda paskutiniame kėlinyje nei karto nepirmavo, o vienu metu turėjo dešimties taškų deficitą.

Likus žaisti 51 sekundei Willas Clyburnas tritaškiu mažino komandos deficitą iki dviejų taškų. Tačiau kitoje atakoje ALBA po pirmojo netaiklaus metimo atsikovojo kamuolį ir netrukus Luke’as Sikma didino skirtumą iki keturių taškų.

Kitoje atakoje Tornike Shengelia suklydo ir CSKA per likusias 13 sekundžių neišsigelbėjo.

Tai yra pirmoji Vokietijos klubo pergalė šiame Eurolygos sezone. Be to, ALBA pirmą kartą komandos istorijoje įveikė CSKA ekipą.

CSKA pralaimėjo nepaisant to, jog pataikė 52 proc. dvitaškių ir 52 proc. tritaškių.

CSKA: Mike’as Jamesas 27 (6 rez. perd.), Willas Clyburnas 25, Tornike Shengelia 9, Darrunas Hilliardas 8.

ALBA: Simone Fontecchio 20, Maodo Lo 15, Marcusas Erikssonas 13, Peytonas Siva 12.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai