Samas Querrey | Scanpix nuotr.

Samas Querrey | Scanpix nuotr.

  Sankt Peterburge (Rusija) vykstančiame ATP 500 serijos „St.Petersburg Open“ vyrų teniso turnyre taip ir nestartavo amerikietis Samas Querrey(ATP-49), nes jam buvo nustatytas koronavirusas.

S.Querrey turėjo 14 dienų izoliuotis viešbutyje kartu su žmona bei 8 mėnesių sūneliu, kurie taip pat užsikrėtė. Visgi, tuomet su juo susisiekė Rusijos sveikatos apsaugos sistemos darbuotojai, pranešę, kad į viešbutį atvyks medikai ir nustatys, ar kuriam nors iš šeimos narių reikėtų atsigulti į ligoninę. Tai išgąsdino amerikietį, kuris nusamdė privatų lėktuvą ir pabėgo iš Rusijos. Anot pranešimų, S.Querrey su šeima pabėgo į kitą Europos šalį, kuri nereikalauja atlikti koronaviruso testų.

ATP tik neseniai buvo informuoti apie šį incidentą ir pažadėjo pradėti tyrimą. Teigiama, kad S.Querrey gresia bauda iki 100 tūkst. JAV dolerių ir diskvalifikacija net iki 3 metų.

Nors amerikietis dėl savo elgesio sulaukė daug kritikos, jį užstoti nusprendė buvęs Marijos Šarapovos treneris Michaelas Joyce‘as.

„Aš padaryčiau tą patį, būdamas su žmona ir 8-ių mėnesių kūdikiu. Tikrai nenorėčiau vykti į Sovietų ligoninę ir būti 14 dienų atskirtas nuo savo vaiko“, - rašė M.Joyce‘as.

Tuo tarpu septintoji pasaulio raketė vokietis Alexanderis Zverevas amerikiečiui nieko gero nežadėjo: „Ko gero, dabar jis turės daug problemų su ATP. Tai nebuvo labai protingas elgesys.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų