Darius Labanauskas | Youtube.com nuotr.

Darius Labanauskas | Youtube.com nuotr.

 Vokietijoje vykstančiame „European Darts Grand Prix“ smiginio turnyre pergalingai startavo geriausias Lietuvos žaidėjas Darius Labanauskas (PDC-49).

Penktadienį pirmajame rate lietuvis po atkaklios kovos 6:4 nugalėjo vokietį Michaelį Unterbuchnerį. Anksčiau šie žaidėjai PDC turnyruose nebuvo susitikę.

D.Labanauskas po šeštojo lego atitrūko 4:2, bet netrukus pralaimėjo paties pradėtą legą ir vokietis atstatė pusiausvyrą (4:4). Lemiamu šiame mače tapo 10-asis legas, kai M.Unterbuchneris sunkiai tvarkėsi su įtampa, paleido lietuvį į priekį ir D.Labanauskas „uždarė“ likusius 40 taškų.

Vokietis trimis strėlytėmis vidutiniškai netgi rinko daugiau taškų nei lietuvis (89,51 prieš 87,53). D.Labanauskas realizavo 6 iš 13 galimybių vienu metimu laimėti legus, o M.Unterbuchneris – 4 iš 9.

Už pergalę lietuviui atiteko 2000 svarų sterlingų (2206 eurai), o šešioliktfinalyje jo lauks anglas Dave‘as Chisnallas (PDC-10).

Priminsime, kad šis PDC turnyras yra pirmas istorijoje, kurio pagrindiniame etape žaidė du lietuviai. Šiaurės Europos ir Baltijos šalių kvalifikaciniame turnyre triumfavęs Mindaugas Barauskas jau pirmajame rate gavo rimtą varžovą – anglą Mervyną Kingą (PDC-23). Nepaisant to, dvikova buvo itin įtempta, o lietuvis pralaimėjo tik po 11 legų – 5:6.

Bendrą „European Darts Grand Prix“ turnyro prizų fondą sudaro 140 tūkst. svarų sterlingų (154,05 tūkst. eurų).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai