Cris Cyborg | „Stop“ kadras

Cris Cyborg | „Stop“ kadras

 „Bellator“ moterų svorio kategorijos iki 65,8 kg čempionė Cris Cyborg pirmą kartą apgynė titulą, kai „Bellator 249“ turnyre antrame raunde privertė pasiduoti Arlene Blencowe ir pirmą kartą karjeroje iškovojo pergalę skausmingu veiksmu.

C.Cyborg jau antrojo raundo pradžioje atliko smūgių seriją ir praliejo varžovės kraują, tuo tarpu A.Blencowe tiesiog gynėsi. Galiausiai kova perėjo į parterį, kur C.Cyborg pademonstravo savo sugebėjimus ir atlikusi smaugimo veiksmą privertė A.Blencowe pasiduoti.

„Tai kaip vaizdo žaidimas, jaučiausi pasiruošusi“, – sakė C.Cyborg. „Po kovos su J.Budd pradėjau treniruotis labai stipriai. Visada turiu tobulinti savo įgūdžius, o dėl pirmosios karjeros pergalės skausmingu veiksmu dirbau labai sunkiai. Svajonės išsipildo“.

35-erių C.Cyborg (23-2) „Bellator“ organizacijoje debiutavo sausio mėnesį, kai techniniu nokautu įveikė Julia Budd ir užsijuosė čempionės diržą. Iki šiol ji buvo iškovojusi 18 pergalių techniniais nokautais arba nokautais ir 4 – teisėjų sprendimais.

C.Cyborg nuo 2005 iki 2018 m. nebuvo nei karto pralaimėjusi, kol „UFC 232“ turnyre jos nenokautavo Amanda Nunes. Praradusi UFC čempionės titulą, 35-erių metų kovotoja įveikė Felicia Spencer, o pasibaigus kontraktui su UFC, perėjo į „Bellator“ organizaciją.

37-erių metų australė A.Blencowe (13-7) „Bellator“ organizacijoje per du laikotarpius yra iškovojusi 6 pergales ir patyrusi 3 pralaimėjimus. Paskutinis jos laikotarpis šioje organizacijoje prasidėjo nuo 2017 m., o per šį laiką ji nusileido tik Juliai Budd bei įveikė 4 varžoves. Iki šios kovos ji savo sąskaitoje turėjo trijų iš eilės pergalių seriją.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų