Šarūnas Jasikevičius | Scanpix nuotr.

Šarūnas Jasikevičius | Scanpix nuotr.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (3/1) Eurolygoje po permainingos ir atkaklios kovos 97:89 (13:18, 23:17, 22:23, 17:17, 22:14) privertė kapituliuoti Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus (1/2).

Sėkmingiau trečiąjį kėlinį pradėję „Panathinaikos“ krepšininkai įgijo dviženklį pranašumą 55:44. Visgi katalonai greitai surado spragų varžovų gynyboje ir prieš lemiamą ketvirtį švieslentėje jau degė lygus rezultatas 58:58.

Ketvirtajame kėlinyje aikštėje vyko įnirtinga kova. Likus žaisti septyniolikai sekundžių Brandonas Daviesas taikliais baudos metimais paidino „Barcelonos“ pranašumą iki trijų taškų 75:72.Lemiamu metu Leonidas Kaselakis išprovokavo tris baudos metimus ir visus juos realizavęs išplėšė pratęsimą 75:75.

Pratęsimo metu sėkmingiau rungtyniavę katalonai nutolo 89:81. Likusį laiką „Barcelona“ žaidė šaltakraujiškai ir iškovojo pergalę – 97;89.

„Barcelona“: Cory Higginsas – 24 (8/8 baud. met., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud. bal.), Brandonas Daviesas – 20 (7/8 dvit., 5 atk. kam., 25 naud. bal.), Kyle’as Kuricas (4/6 trit., 20 naud. bal.) ir Nickas Calathesas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) – po 14.

„Panathinaikos“: Marcusas Fosteris – 24 (4/7 trit., 20 naud. bal.), Howardas Sant-Roosas – 17 (5 rez. perd.), Konstantinosas Mitoglou – 16 (12 atk. kam., 28 naud. bal.), Nemanja Nedovičius – 15 (5/9 trit., 5 atk. kam.)

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai