Daiya Seto | Scanpix nuotr.

Daiya Seto | Scanpix nuotr.

 Vienas garsiausių Japonijos plaukikų 26-erių Daiya Seto likusią 2020 m. dalį turės praleisti be varžybų po to, kai paaiškėjo pikantiškos jo asmeninio gyvenimo detalės.

Vienas iš Japonijos žurnalų nufilmavo, kaip D.Seto susitiko su meiluže ir kartu nuėjo į viešbutį. Išėjęs iš viešbučio, japonas nukeliavo į darželį, kur pasiėmė vieną iš savo dukrelių. D.Seto yra vedęs šuolininkę į vandenį Yuką Mabuchi. Jie kartu augina dvi dukreles.

Japonijos plaukimo federacija nusprendė griežtai nubausti D.Seto dėl neištikimybės žmonai ir suspendavo jį iki 2020 m. pabaigos. Japonui bus draudžiama dalyvauti visose varžybose, jis galės tik individualiai treniruotis ir taip ruoštis 2021 m. Tokijo olimpiadai.

„Ilgai savęs klausinėjau, kaip galėčiau atsiprašyti dėl to, ką padariau. Manau, kad teisingiausias žingsnis būtų tęsti plaukiko karjerą ir atgauti šeimos pasitikėjimą, kurią taip įskaudinau savo nederamu elgesiu. Noriu atiduoti visas jėgas plaukimo baseine, kad į mane pirmiausia vėl būtų žiūrimą kaip į plaukiką bei žmogų, kuriuo galima pasitikėti. Dar kartą labai atsiprašau“, - sakė D.Seto, pasitraukęs iš rinktinės kapitono pareigų.

D.Seto 2016 m. Rio de Žaneiro olimpiadoje laimėjo bronzą, o pasaulio čempionu yra tapęs net 9 kartus (4 – olimpinio ilgio baseine ir 5 – trumpame baseine).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų