Valdas Urbonas | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Valdas Urbonas | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinė šįvakar LFF stadione atsilaikė ir garbinai priešinosi Albanijos rinktinei. Nors varžovai progų turėjo, tačiau jų neišnaudojo. Lietuviams savo šansų įvarčiais taip pat nepavyko paversti, tad rungtynės pasibaigė lygiosiomis 0:0.

Tai buvo ketvirtosios iš eilės nepralaimėtos Lietuvos rinktinės rungtynės, per kurias du kartus buvo iškovotos pergalės ir du kartus buvo sužaista lygiosiomis.

Apskritai per pastarąją savaitę Lietuvos rinktinė turėjo įtemptą trijų rungtynių grafiką. Iš pradžių buvo sužaistos draugiškos rungtynės su Estija, kurias Lietuva laimėjo 3:1, o po to sekė UEFA Tautų lygos rungtynes su Baltarusija ir minėta Albanija, kurios abi pasibaigė lygiosiomis.

„Pakankamai sudėtinga buvo atlaikyti tas tris rungtynes. Praktiškai į visas tris rungtynes atsinešėme visas jėgas, nesitaupėme ir rungtynėms su Estija. Šiai dienai situacija spaudžia mus į kampą demonstruoti žaidimą ir rinkti taškus. Aišku, kai kurie žaidėjai išsikrovė, kaip vidurio gynėjai, bet dar kartą pasikartosiu, visos rungtynės buvo skirtos ir orientuotos į rezultato siekimą, todėl džiugu, kad pasiekėme teigiamą rezultatą“, - sakė Valdas Urbonas, kurio dėka Lietuvos rinktinė po 11 metų pertraukos pasiekė keturių nepralaimėtų rungtynių seriją.

Per šį sėkmingą periodą puikiai vartuose pasirodė Tomas Švedkauskas. V.Urbonas asmeniškai džiaugėsi už tokį gerą Belgijoje žaidžiančio vartininko žaidimą.

„Dėl to, ką Tomas demonstruoja vartuose, nereikėtų kalbėti apie kažkokį pavadavimą. Jis padarė rimtą žingsnį į priekį savo karjeroje ir džiugu, kad tai jis parodo ne vienose rungtynėse, o jų eilėje. Už jį labai džiaugiuosi ir galiu tik palinkėti sėkmės klubuose ir rinktinėje“, - tęsė V.Urbonas.

Spaudos konferencijos metu, žurnalistams buvo įdomu, kaip treneriui pavyko taip pakeisti rinktinės veidą, jei rinktinės branduolys nepasikeitė.

„Jei sugrįžtume į 2019 metus Liuksemburge, kai pirmą kartą vadovavau rinktinei, tai iš tų rungtynių startinės sudėties šiandien žaidė tik Arvydas Novikovas ir Saulius Mikoliūnas, tai sakyčiau, kad rinktinės branduolio pasikeitimas yra matomas. Aišku, norėtųsi turėti pasirinkimuose kuo daugiau žaidėjų ir tų žaidėjų, kurie galėtų spręsti jiems keliamus uždavinius“, - pabrėžė V.Urbonas, kuris taip pat užsiminė, kad rinktinei labiausiai trūksta vidurio gynėjų pozicijos žaidėjų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų