Ulanovas | Organizatorių nuotr.

Ulanovas | Organizatorių nuotr.

Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ komanda (2/1) po pratęsimo 77:78 (10:12, 21:20, 20:17, 18:20, 8:9) turėjo pripažinti Maskvos CSKA krepšininkų (2/1) pranašumą.

Likus žaisti keturioms minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos švieslentėje degė lygus rezultatas 62:62. Likusį laiką aikštėje vyko permaininga kova, o taiklus Jano Vesely dvitaškis išvedė „Fenerbahče“ į priekį 67:66. Netrukus Lorenzo Brownas realizavo du baudos metimus ir padidino šeimininkų pranašumą iki trijų taškų 69:66. Lemiamu metu Willas Clyburnas smeigė tritaškį ir išplėšė pratęsimą 69:69.

Pratęsimo metu ir toliau aikštėje vyko įnirtinga kova, o prasidėjus paskutinei minutei rezultatas vis dar buvo lygus 75:75. Lemiamu metu L.Brownas realizavo du baudos metimus ir išvedė „Fenerbahče“ į priekį 77:77, tačiau jau sekančios atakos metu W.Clyburnas pataikė dvitaškį, pridėjo taiklų baudos metimą ir išplėšė CSKA pergalę 78:77.

Edgaras Ulanovas per beveik 33 žaidimo minutes surinko 4 taškus (2/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Nando De Colo – 21 (8/11 dvit., 6 atk. kam., 18 naud. bal.), Jarellas Eddie – 18 (6/6 trit., 21 naud. bal.), Lorenzo Brownas – 16 (8 rez. perd.), Janas Vesely – 11 (7 atk. kam., 18 naud. bal.)

CSKA: Willas Clyburnas – 26 (4/7 trit., 6 atk. kam., 27 naud. bal.), Mike’as Jamesas – 14 (5 atk. kam., 6 rez. perd.)

Eurolygos rezultatai:

10-16 „Baskonia“ 77 - 60 „Chimki“
10-16 „AX Armani“ 78 - 70 „Real“
10-16 „Olympiacos“ 85 - 82 „Maccabi“
10-16 „Fenerbahče“ 71 - 75 „Bayern“
10-16 CSKA 88 - 93 ALBA
10-15 „Barcelona“ 97 - 89 „Panathinaikos“
10-15 „Žalgiris“ 89 - 73 „Anadolu Efes“

Eurolygos tvarkaraštis:

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“

Eurolygos turnyrinė lentelė:

V Komanda ŽR L PR S
1 Kauno „Žalgiris“ 4 4 0 37
2 „Barcelona“ 4 3 1 11
3 Sankt Peterburgo „Zenit“ 2 2 0 8
4 Stambulo „Fenerbahce“ 3 2 1 23
5 Miuncheno „Bayern“ 3 2 1 21
6 Pirėjo „Olympiakos“ 3 2 1 17
7 Valensijos „Valencia“ 3 2 1 13
8 Milano „AX Armani Exchange“ 3 2 1 3
9 Maskvos CSKA 3 2 1 -6
10 Vitorijos „Baskonia“ 3 1 2 -4
11 Tel Avivo „Maccabi“ 3 1 2 0
12 Belgrado „Crvena Zvezda“ 3 1 2 -3
13 Atėnų „Panathinaikos“ 3 1 2 -5
14 Madrido „Real“ 3 1 2 -20
15 Stambulo „Anadolu Efes“ 4 1 3 -8
16 Vilerbano ASVEL 2 0 2 -16
17 Maskvos srities „Chimki“ 3 0 3 -25
18 Berlyno ALBA 3 0 3 -46


info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-20 „Dzūkija“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 10-20 Banga 18 : 00 Žalgiris
Ant 10-20 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris
Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys