Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 UFC gerbėjų svajonių kova tarp Rusijos atstovo Chabibo Nurmagomedovo ir amerikiečio Tony Fergusono neįvyko net penkis kartus ir panašu, kad ji taip ir liks tik svajonėse. Tokią nuomonę išsakė pats UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas.

„Niekas negali amžinai išlikti tame pačiame lygyje. Vieną dieną kažkas nutiks, kažkas tave nugalės. Dievas niekam nedavė niekada neišnykstančios jėgos, reakcijos ir psichologinės tvirtybės. Vieną dieną visi krisime ir Tony tas laikas jau atėjo. Tai nutiko gegužę. Manau, kad jis dar sugrįš ir vėl pralaimės. Kai patiri tiek žalos, niekada nebebūni toks pats, kaip prieš tą kovą. Niekada. Net jei tu Tony Fergusonas“, - sakė Ch.Nurmagomedovas.

Čempionas taip pat pasiūlė planą T.Fergusonui, nors ir netiki, kad amerikietis dar kada nors kovos dėl čempiono diržo: „Fergusonas dabar turi pasirinkimą. Jis gali atvykti į kovų salą ir susitikti su Islamu. Islamas dabar turi 6 pergalių seriją ir yra arti dešimtuko. Kodėl jam nepriėmus tokio pasiūlymo? UFC jam sumokėtų solidžią sumą, Ali jam duotų 100 tūkst. JAV dolerių ir dar 100 tūkst. už potencialią pergalę. Jei jis laimėtų, galbūt tada galėtų kautis ir dėl čempiono diržo. Visgi, man atrodo, kad jo laikas jau praėjo.“

Pats Ch.Nurmagomedovas jau kitą savaitgalį gins čempiono diržą prieš Justiną Gaethję.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų