Incidentas | Organizatorių nuotr.

Incidentas | Organizatorių nuotr.

 Trečiadienį UEFA Tautų lygoje įspūdingą pasirodymą pratęsė Liuksemburgo rinktinė, kuri svečiuose 2:1 patiesė Juodkalnijos futbolininkus.

Rungtynių pabaigoje abiejų komandų žaidėjų emocijos liejosi per kraštus. Aikštėje į konflliktą įsivėlė Olivier Thillas ir Marko Jankovičius. Jie vienas kitam skėlė kažką panašaus į antausius. Liuksemburgo rinktinės žaidėjas iš karto susiėmė už veido, o M.Jankovičiaus vaidyba buvo kiek prastesnė – juodkalnietis prisiminė, kad reikia susiimti už veido tik tada, kai pamatė, jog tai daro varžovas. Netrukus į konflikto epicentrą subėgo ir kiti komandų žaidėjai, bet teisėjui galiausiai pavyko nuraminti aistras.

M.Jankovičius ir O.Thillas gavo tiesiogines raudonas korteles, o Marko Simičiui buvo parodyta antroji geltona kortelė ir jis taip pat buvo išvytas iš aikštės. Beje, O.Thillas po keitimo aikštėje pasirodė 93-ią minutę ir netrukus buvo išvytas. M.Jankovičius aikštėje irgi neužsibuvo. Jis spėjo pažaisti 8 minutes.

Incidentas rungtynių pabaigoje:

Liuksemburgo ir Juodkalnijos rinktinės C diviziono pirmoje grupėje turi po 9 tšk. ir yra turnyrinės lentelės viršūnėje. Abi komandos turi realias galimybes pakilti į B divizioną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų