Lietuvių ir albanų rungtynės | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

Lietuvių ir albanų rungtynės | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

Lietuvos futbolo rinktinė UEFA Tautų lygos rungtynes savų žiūrovų akivaizdoje su Albanijos futbolininkais baigė nulinėmis lygiosiomis 0 – 0.

Lietuvos ir Albanijos rinktinės po keturių sužaistų rungtynių turi surinkusios vienodai taškų – po 5.

Valdo Urbono auklėtiniai kitas rungtynes UEFA Tautų lygoje žais lapkričio 15-ąją dieną, kai išvykoje susitiks su Baltarusijos futbolininkais.


Rungtynių eiga:

90 min. Rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0 – 0.

Rungtynių statistika (Lietuva - Albanija)

Rungtynių statistika (Lietuva - Albanija) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika (Lietuva - Albanija) | „Scoreboard“ statistika

90 min. Pridedamos 5 papildomos žaidimo minutės.

84 min. A.Novikovas atliko dar vieną aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo vartų sargas.

75 min. Endri Čekiči atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė T.Švedkausko rankose.

67 min. Surengtos lietuvių atakos smaigalyje atsidūręs J.Lasickas atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

65 min. KOKIA PROGA! Fredericui Veseli nepavyko sėkmingai perkelti kamuolio per Lietuvos rinktinės vartininką Tomą Švedkauską.

62 min. A.Novikovas atliko dar vieną pavojingą smūgį, šį kartą kamuolį atrėmė Albanijos vartų sargas.

52 min. Varžovą suklaidinęs A.Novikovas atliko smūgį kaire koja, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

50 min. Lorencas Trashi du kartus iš eilės atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau lietuviai gynėsi užtikrintai.

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių 0 - 0.

45 min. Pridedamos 2 papildomos žaidimo minutės.

42 min. A.Novikovas atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų.

32 min. Arvydas Novikovas atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

30 min. Martynas Dapkus pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą prieš vartininką ir įvarčio neįskaitė.

22 min. Taulantas Seferi pirmasis atsidūrė prie atšokusio kamuolio, tačiau pastarojo smūgiuotą kamuolį sėkmingai galva išmušė tolyn nuo savų vartų varžovas.

17 min. Karolio Laukžemio smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

11 min. Lietuvos rengta ataka prie varžovų vartų nutrūko atlikus netikslų trumpą perdavimą. 

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Startinės sudėtys:

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai:

• UEFA Tautų C lygos ketvirtoje grupėje Lietuvos, Albanijos, Baltarusijos ir Kazachstano rinktinės po trijų turų turi surinkusios lygiai taškų – po 4.

• Beveik visi Albanijos rinktinės žaidėjai žaidžia užsienyje bei atstovauja aukščiausiose lygose žaidžiančius klubus.

• Albanija yra akivaizdi C diviziono ketvirtos grupės favoritė. Albanai FIFA reitinge užima net 66 vietą bei yra dalyvavusi Europos futbolo čempionate.

• Ryškus albanų rinktinės lyderis yra Elseid Hysaj. Rinktinės kapitonas pagrindinėje komandoje debiutavo būdamas vos 19 metų ir per septynerius metus rinktinėje jau yra sužaidęs 54 oficialias rungtynes bei pasižymėjęs vienu įvarčiu ir šešiais rezultatyviais perdavimais.

• Lietuvos ir Albanijos rinktinės tarpusavyje sužaidė 4 oficialias rungtynes. Tarpusavio akistatų statistika – lietuvių naudai, per visą istoriją mūsiškiai iškovojo 3 pergales bei sykį pralaimėjo.


Komentarai:

Valdas Urbonas, Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris:

„Rytoj baigsis spalio mėnesio rungtynių trilogija. Albanijos rinktinė mums jau pažįstama komanda, grupės favoritė. Manau, kad laukia įdomios rungtynės. Po paskutinių rungtynių suspenduoti du mūsų žaidėjai – M. Vorobjovas ir D. Kazlauskas, jie negalės dalyvauti rytojaus rungtynėse. Turime šiek tiek klaustukų dėl Arvydo Novikovo. Jis patyrė traumą, bet labai tikiuosi, kad jis galės žaisti. Atsistatymui laikas buvo gana trumpas, bet reglamentas visoms komandoms vienodas. Panaudojome laiką fizinių jėgų atstatymui. Koncentruojamės ir norime su teigiama emocija pabaigti trečias rungtynes."

Edoardo Reja, Albanijos rinktinės vyriausiasis treneris:

„Tiranoje lietuviai sužaidė geras rungtynes, jie puikiai spaudė mūsų žaidėjus ir presingo dėka panaikino visus mūsų pranašumus. Beje, vienintelis rungtynių įvartis įkrito būtent po aukšto lietuvių spaudimo, po kurio praradome kamuolį. Lietuviai yra fiziškai stipri komanda ir darys viską, kad rytoj iškovotų pergalę. Ieškome Lietuvos rinktinės silpnybių ir mėginsime jas paversti savo pranašumu. Matome progresą savo žaidime ir rytoj kovosime tik dėl pergalės. Norime susigrąžinti prarastus taškus. Komandoje turime daug naujų žaidėjų, tai jauni ir perspektyvūs futbolininkai. Jų požiūris ir darbingumas yra maksimalus, žinoma, jiems dar reikia laiko, bet tai yra žaidėjai, kurie gali išpildyti užduotis aikštėje. Nenorėčiau kalbėti apie praradimus ar tam tikrų žaidėjų nebuvimą komandoje. Norėčiau akcentuoti naujus žmones, kurie kiekvienose rungtynėse kovos ir sieks įrodyti savo vertę."


Komandų forma:

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų