Jasikevičius | Organizatorių nuotr.

Jasikevičius | Organizatorių nuotr.

„Barcelona“ treneris Šarūnas Jasikevičius mano, kad dėl koronaviruso Eurolyga praranda turnyro kontrolę.

Antradienį buvo atšauktos dvejos rungtynės ir kol kas neaišku, kas bus su jomis daroma. Jeigu reikės perkelti į kitą datą, tam rasti laisvą dieną nebus lengva.

„Eurolyga bando išsilaikyti, tačiau dėl koronaviruso ji praranda turnyro kontrolę. Mes čia esame tam, kad treniruotumėmės ir žaistume, bet taip pat reikia geresnių sprendimų, kaip nuvykti į rungtynes ir ką daryti su mačais, kurie yra atšaukiami.

Mums reikia aiškumo, ką Eurolyga dėl to darys“, – sakė Š.Jasikevičius.

Pats treneris jau prasirgo koronavirusu ir sakė, kad blogai jautėsi dvi, tris dienas. Jis negalėjo dirbti dešimt dienų, o dabar komanda dėl COVID-19 prarado Nikolą Mirotičių.

„Tai sudėtinga situacija. Eurolyga stengiasi, bet tai sunku tiek treneriams, tiek visai komandai. Turime galvoti apie savo ir gerbėjų sveikatas. Reikia surengti susitikimus ir viską aptarti“, – kalbėjo specialistas.

„Barcelona“ antradienį rezultatu 71 – 66 įveikė „Valencia“ ekipą.

„Esu labai patenkintas šia komandos pergale, kai mes neturėjome produktyvių treniruočių. Tačiau parodėme charakterį ir laimėjome prieš stiprų varžovą“, – sakė treneris.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų