Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

  UFC organizacijos rengiamame „The Ultimate Fighter 29“ realybės šou Dana White‘as norėjo išvysti žvaigždžių Chabibo Nurmagomedovo ir Conoro McGregoro treniruojamų komandų dvikovas, tačiau šie planai žlugo, nes dagestanietis atmetė pasiūlymą. „Dana White‘as man skambino praėjusią savaitę ir paklausė, ką galvočiau apie tokį variantą. Conoras ir Chabibas treniruotų savo komandas realybės šou, tada susikautų tarpusavyje. Tai būtų neįtikėtinai didelis įvykis. Tada paskambinau Chabibui ir paklausiau, ką jis mano. Jis pasakė, kad Conoras yra šiukšlė. Kai palieti šūdą, tada ir užuodi šūdą. Jis pasakė, kad Conoras nenusipelnė kovos“, - prieš keletą savaičių teigė Ch.Nurmagomedovo agentas Ali Abdelazizas.

Dabar apie šį UFC pasiūlymą prakalbo ir pats Ch.Nurmagomedovas, kuris nesiruošia suteikti C.McGregorui jokio papildomo dėmesio.

„Jam tai būtų geras dėmesys ir aš nenoriu jam to suteikti. Niekada jam to neduosiu, nes jeigu jie man duotų 5 milijardus JAV dolerių. Net jeigu jie suteiktų man UFC nuosavybės teises, niekada to nedarysiu. Jam tai būtų geras dėmesys“, – ESPN sakė Ch.Nurmagomedovas.

Kalbant apie ateitį, Ch.Nurmagomedovas mano, kad jo santykiai su C.McGregoru yra visiškai baigti ir nemano, kad gali įvykti jų revanšas.

„Viskas padaryta spalio 6-ą dieną. Aš jį pribaigiau ir užbaigiau visas kalbas apie jį. Turėjau naują iššūkį Dustiną Poirier, dabar – Justiną Gaethje. Pažiūrėsime, kas bus toliau, bet nemanau, kad tai bus C.McGregoras“.

„The Ultimate Fighter“ realybės šou yra nusistovėjusi taisyklė, kad pasibaigus sezonui abiejų komandų treneriai stoja į kovą vienas prieš kitą. Tiesa, išimtis buvo padaryta 22-ajame sezone, kai trenerių pozicijas užėmė C.McGregoras ir Urijah Faberis, kurie taip ir nesikovė vienas prieš kitą.

C.McGregoras ir Ch.Nurmagomedovas kovėsi 2018 m. spalį vykusiame „UFC 229“ turnyre, o tada pergalę iškovojo Degastano kovotojas.

Dabar Ch.Nurmagomedovo spalio 24-ą dieną „UFC 254“ turnyre laukia J.Gaethje iššūkis, tuo tarpu C.McGregoras planuoja kovoti su D.Poirier, o vėliau žengti į bokso ringą ir susikauti su Manny Pacquiao.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (13)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų