Tysonas Fury | Instagram.com nuotr

Tysonas Fury | Instagram.com nuotr

 Ilgą laiką planuota 2020 m. užbaigti Tysono Fury ir Deontay Wilderio trilogiją, bet britas, kalbėdamas su „The Athletic“, patikino, kad tai neįvyks.

„Norėjau vėl sumalti Wilderį. Greitai ir paprastai. Deja, jo komanda darė visokias nesąmones ir visi prašė pakeisti datą. Jie tiesiog nenori kovos su pasaulio čempionu, nes žino, kuo viskas baigtųsi – Wilderis vėl kristų ant užpakalio. Jie paprašė nukelti kovą į gruodį ir aš sutikau kautis gruodžio 19 d. Tada jie vėl pabandė nukelti kovą į kitus metus. Aš juk jau treniruojuosi ir esu pasiruošęs, todėl kai išgirdau apie jų norą vėl nukelti kovą, tada pasakiau, kad to jau užteks. Jie peržengė ribą, o dabar ieškau kito varžovo“, - sakė T.Fury.

Spėjama, kad T.Fury ringe turėtų pasirodyti gruodžio 5 d. Britas po ilgos pertraukos vėl norėtų kautis gimtinėje. Beje, po savaitės – gruodžio 12 d. – kovos ir Anthony Joshua, ginsiantis čempiono diržus prieš Kubratą Pulevą.

„Esu geriausias kovotojas pasaulyje, dukart „Ring“ sunkiasvorių čempionas, „lineal“ pasaulio čempionas ir WBC pasaulio čempionas. Iki 2021 m. pabaigos liksiu vieninteliu žmogumi žemėje, kuris turės sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus“, - pridėjo T.Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų