Arslanbekas Machmudovas | Instagram.com nuotr

Arslanbekas Machmudovas | Instagram.com nuotr

 31-erių rusas Arslanbekas Machmudovas tampa vis rimtesne jėga sunkiasvorių bokse. Galingo sudėjimo 197 cm ūgio atletas savaitgalį lengvai apgynė NABF čempiono diržą.

Kanadoje vykusioje kovoje rusas jau 6-ą sekundę atliko nokautuojantį smūgį prieš 34-erių kanadietį Dilloną Carmaną. Ringo šeimininkas dar atsistojo ir įtikinėjo teisėją, kad gali tęsti kovą, bet pastarasis jo nesiklausė ir įskaitė pergalę techniniu nokautu A.Machmudovui.

Rusas profesionalų bokso ringe gali pasigirti idealia statistika: 11 kovų, 11 pergalių ir 11 nokautų. Jo agentas Camille‘as Estephanas po kovos patikino, kad dabar A.Machmudovo taikinyje yra pats Anthony Joshua.

„Arslanbekas su treneriu man pasakė, kad jau yra pasiruošę kautis su bet kuriuo čempionu. Dabar sunkiasvorių bokse yra nemažai talentų, tokių kaip Dubois, Hrgovičius, Ajagba. Visgi, Arslanbekas, sakyčiau, išsiskiria iš jų visų. Jei pastatytum jį ringe prieš Joshua, Wilderį ar Fury, tai visi tie vyrukai turėtų rimtų problemų. Jei reikėtų rinktis vieną kovą, tai norėtume Joshua. Tokią kovą būtų lengviausia reklamuoti. Nuoširdžiai tikiu, kad Machmudovas nokautuotų Joshua. Manau, kad anksčiau ar vėliau tokią kovą ir pamatysime“, - intrigavo C.Estephanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų