Neįtikėtina: po NBA finalo į viešbutį pajudėjusi „Lakers“ arenoje paliko Q.Cooką Žaidėjas apie tai pranešė komandos draugo gyvoje transliacijoje „instagrame“ (3)

2020.10.12 10:44
„Lakers“ | Scanpix nuotr.

„Lakers“ | Scanpix nuotr.

 Los Andželo „Lakers“ 17-ą kartą frančizės istorijoje tapo NBA čempione, kai šeštose finalo serijos rungtynėse 106:93 palaužė Majamio „Heat“ ekipą.

Šis sezonas buvo išskirtinis, nes dėl koronaviruso pandemijos jis buvo užbaigtas Orlando burbule ir be sirgalių.

Pergalės šventimas taip pat buvo kitoks ir jis netruko itin ilgai. „Lakers“ ekipa išlaistė šampaną rūbinėje ir jau netrukus patraukė į autobusą, kuriuo turėjo vykti į viešbutį.

Visgi autobuse susirinko ne visi: 27-erių metų „Lakers“ gynėjas Quinnas Cookas liko arenoje ir to niekas nepamatė.

Pats Q.Cookas davė apie tai žinoti komandos draugo JR Smitho „instagram“ gyvoje transliacijoje: „Turėsiu eiti pėsčiomis, kai iškovojau suknistą žiedą. Apsisukite“.

Panašu, kad Q.Cooko nariai nesijautė blogai dėl šio įvykio.

„Mes palikome QC“, – sakė JR SMithas.

„QC turės skristi“, – atšovė Dionas Waitersas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

white mamba
2020-10-12 14:15:22
cju niekas net nezinotu sito negro jeigu ne sitas ivykis:D
Atsakyti
Jd
2020-10-12 13:26:19
Susere ant dancio ir paliko kaip siuksle
Atsakyti
14
2020-10-12 11:14:35
ko jus apsiruke rasot straipsnius?
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-20 „Dzūkija“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 10-20 Banga 18 : 00 Žalgiris
Ant 10-20 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris
Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys