Nerijus Ališauskas (Tomaš Feigl nuotr.) | „Facebook“ nuotr.

Nerijus Ališauskas (Tomaš Feigl nuotr.) | „Facebook“ nuotr.

 Aukščiausioje Slovakijos ledo ritulio lygoje Bratislavos „Slovan“ su Nerijumi Ališausku sekmadienį įvarčių fiestoje 6:7 turėjo pripažinti „HC 07 Detva“ pranašumą.

Gynėjas iš Lietuvos rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie antrojo „Slovan“ įvarčio. N.Ališauskas ant ledo praleido 18 min. 9sek. ir kartą smūgiavo į varžovų vartus.

„Slovan“ (2 tšk.) 12 komandų lygoje žengia 8-oje vietoje.

Antroje pagal pajėgumą Šveicarijos lygoje „Ticino Rockets“ su Emilijumi Krakausku namuose 2:5 pralaimėjo prieš „EHC Olten“. Lietuvis rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie antrojo ekipos įvarčio.

„Ticino Rockets“ (3 tšk.) tarp 12 komandų užima 10-ą vietą.

Norvegijos antroje lygoje Oslo „Hasle/Loren“ su dviem lietuviais savo aikštėje 3:5 nusileido „Nidaros“ klubui. Ilja Četvertakas atliko rezultatyvų perdavimą, o Danielius Nomanovas nepasižymėjo.

„Hasle/Loren“ (6 tšk.) tarp 9 ekipų yra 7-a.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool