Lewisas Hamiltonas ir Mickas Schumacheris | „Twitter“ nuotr.

Lewisas Hamiltonas ir Mickas Schumacheris | „Twitter“ nuotr.

 Sekmadienį „Nurburgring“ trasoje (Vokietija) surengtos 11-osios „Formulės 1“ sezono lenktynės – Eifelio GP. Tai pirmas kartas nuo 2013 m., kai „Formulės 1“ lenktynės vyko šioje trasoje. Istorinę pergalę pasiekė britas Lewisas Hamiltonas. 91-ą etapą karjeroje laimėjęs britas pakartojo visų laikų rekordą, priklausantį vokiečiui Michaeliui Schumacheriui.

Po lenktynių prie interviu davusio L.Hamiltono priėjo legendos sūnus Mickas Schumacheris. Jis įteikė britui vieną iš savo tėvo šalmų kaip simbolį, kad britas pakartojo jo rekordą.

„Sveikinimai su puikiu pasiekimu. Ši dovana tau nuo mūsų visų“, - sakė jaunasis M.Schumacheris.

L.Hamiltoną tokia dovana akivaizdžiai sujaudino: „Nežinau net ką pasakyti. Augdamas žavėjausi juo. Jis buvo mano lenktynininko idealas. Atsimenu, kad buvo toks žaidimas „Grand Prix 2“, kur žaisdavau su Michaeliu. Jis šiame sporte dominavo taip ilgai, kad aš niekada nebūčiau pagalvojęs, jog kas nors, tuo labiau aš pats, kada nors priartėsiu prie jo rekordų. Man tai didžiulė garbė. Tik išlipęs iš bolido supratau, ką šiandien pasiekiau.“

M.Schumacheris savaitgalį praleido su „Alfa Romeo“ komanda. Penktadienį jis turėjo išbandyti „Formulės 1“ bolidą treniruotėse, bet jo planus sugadino prastos oro sąlygos. Neatmetama tikimybė, kad vokietis jau kitąmet debiutuos ir „Formulės 1“ lenktynėse.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų