Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius | Vytauto Dranginio nuotr.

Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius | Vytauto Dranginio nuotr.

 Sekmadienį Poznanėje (Lenkija) baigėsi Europos irklavimo čempionatas. Paskutinę dieną dėl medalių kovojo ir trys Lietuvos įgulos.

Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius vyrų porinių keturviečių valčių A finale po 500 m yrėsi ketvirti, o įpusėjus distancijai aplenkė vokiečius bei pakilo į trečią poziciją, kurią išlaikė iki pat finišo. Bronzą iškovoję lietuviai distanciją įveikė per 5 min. 47.51 sek. Triumfavo olandai (5:39.44), o sidabru pasidabino italai (5:43.88).

Finalinio plaukimo pabaiga:

A finalo rezultatai:

A finalo rezultatai | Organizatorių nuotr.

A finalo rezultatai | Organizatorių nuotr.

Lietuvos keturvietininkai 2017 m. tapo pasaulio ir Europos čempionais, o 2016 m. bei 2018 m. laimėjo Europos čempionato sidabrą. Deja, praėję metai jiems buvo kur kas prastesni.

Vyrų porinių dviviečių valčių A finale Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritter neprilygo varžovams bei užėmė 6-ą vietą (6:33.610). Europos čempionais tapo olandai Melvinas Twellaaras ir Stefas Broeninkas (6:18.690), sidabras atiteko šveicarams Barnabe‘ui Delarze‘ui ir Romanui Roeoesli (6:20.790), o bronza – airiams Daire‘ui Lynchui ir Ronanui Byrne‘ui (6:21.280).

Finalinio plaukimo pabaiga:

Šioje rungtyje lietuviai 2016 m. tapo olimpiniais vicečempionais. Tiesa, vėliau M.Griškonis grįžo į vienviečių valčių varžybas, o S.Ritter porininku tapo D.Nemeravičius.

Naujai suburta Lietuvos aštuonvietė valtis su vairininku (Dovydas Stankūnas, Armandas Kelmelis, Justas Kuskevičius, Domantas Stankūnas, Povilas Stankūnas, Mantas Juškevičius, Giedrius Bieliauskas, Saulius Jonas Ilonis ir vairininkas Edgaras Savickis) iš karto pateko į A finalą, nes rungtyje užsiregistravo tik 5 komandos. Jauna Lietuvos įgula finalą ir baigė 5-oje pozicijoje (5:43.97). Triumfavo vokiečiai (5:31.15), antri buvo rumunai (5:32.93), o treti – olandai (5:34.21).

Aštuonvietės plaukimas:

Augustas Navickas sekmadienį laimėjo neįgaliųjų vyrų vienviečių valčių B finalą (11:02.960). Galutinėje įskaitoje jis užėmė 7-ą vietą.

Moterų vienviečių valčių B finale Lina Šaltytė-Masilionė po gero finišo pakilo iki 4-os pozicijos (7:58.990). Galutinėje įskaitoje ji buvo 10-a.

Vienvietininkas Žygimantas Gališanskis čempionatą baigė dar šeštadienį. Jis galutinėje įskaitoje užėmė 20-ą vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų