Mamedas Chalidovas ir Scottas Askhamas | „Stop“ kadras

Mamedas Chalidovas ir Scottas Askhamas | „Stop“ kadras

Šeštadienį Lenkijoje vykusiame „KSW 55“ mišrių kovos menų turnyre įspūdingą nokautą pademonstravo ir vidutinio svorio kategorijos čempiono diržą iškovojo lenkas Mamedas Chalidovas (35-7-2), kuris pirmame raunde praėjus vos 36 sekundėms spyriu į galvą pribaigė buvusį čempioną britą Scottą Askhamą (19-5).

Tai buvo revanšinė šių kovotojų dvikova. Pirmą kartą „KSW 52“ turnyre S.Askhamas pergalę iškovojo vieningu teisėjų sprendimu.

M.Chalidovas KSW vidutinio svorio kategorijos čempionu tapo dar 2015 m. lapkritį, kai įveikė Azizą Karaouglu, tačiau tada atlaisvino diržą, nes stojo į revanšinę kovą prieš pussunkio svorio kategorijos čempioną Tomaszą Narkuną.

Kitu čempionu 2019 m. gegužę tapo S.Askhamas, kuris „KSW 49“ turnyre įveikė Michalą Materlą ir tų pačių metų gruodį apgynė diržą prieš M.Chalidovą.

Visi „KSW 55“ turnyro rezultatai:

Mamedas Chalidovqw (35-7-2) įveikė Scottą Askhamą nokautu per 32 sek.

Michalas Materla (29-7) įveikė Aleksandar Ilic (12-4) techniniu nokautu 2 raunde

Damian Janikowski (5-3) įveikė Andreas Gustafsson (6-1) skirtingu teisėjų sprendimu

Tomasz Romanowski (13-7) įveikė Ion Surdu (10-3) vieningu teisėjų sprendimu

Damian Stasiak (12-7) įveikė Patryk Surdyn (5-1) skausmingu veiksmu 2 raunde

Przemysław Mysiala (24-10) įveikė Stipe Bekavac (19-11) techniniu nokautu 2 raunde

Krystian Kaszubowski (9-1) įveikė Jakub Kamieniarz (9-7) vieningu teisėjų sprendimu

Karolina Wójcik (7-2) įveikė Sylwia Juśkiewicz (9-6) vieningu teisėjų sprendimu

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-20 „Dzūkija“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 10-20 Banga 18 : 00 Žalgiris
Ant 10-20 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris
Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys