„Alberto del Rio“ | Instagram.com nuotr

„Alberto del Rio“ | Instagram.com nuotr

 Garsiam WWE ir MMA kovotojui Jose Alberto Rodriguezui, kuris geriau žinomas „Alberto del Rio“ slapyvardžiu, pareikšti rimti kaltinimai.

Buvusi kovotojo mergina kreipėsi į pareigūnus, pareikšdama, kad sportininkas ją išprievartavo ir buvo pagrobęs. „Alberto del Rio“ buvo areštuotas, o jam iš viso pareikšti 5 kaltinimai. 4 – dėl seksualinės prievartos ir 1 – dėl žmogaus pagrobimo. „TMZ Sports“ skaičiuoja, kad už 4 seksualinės prievartos nusikaltimus maksimali galima bausmė yra 99 metai kalėjime, o už žmogaus pagrobimą galima gauti iki 20 metų kalėjime, jei visi minėti nusikaltimai bus pripažinti labai sunkiais.

Merginos teigimu, kovotojas sudaužė jos telefoną ir nešiojamąjį kompiuterį bei bandė sudeginti pasą. Ji taip pat tikina, kad „Alberto del Rio“ jai ne vieną kartą smogė į galvą, o į burną įkišo kojinę ir mergina vos neužspringo. Anot merginos, kovotojas ją išprievartavo ir savo aistrą tenkino ne tik lytiniu organu, bet ir kitomis kūno dalimis. Taip pat skelbiama, kad kovotojas grasino merginai, kad pagrobs jos sūnų ir išmes gatvėje „kokio nors kelio viduryje“.

Teigiama, kad „Alberto del Rio“ taip įsiuto todėl, kad jo buvusi mergina neva buvo jam neištikima.

43-ejų sportininkas pernai netikėtai sugrįžo į MMA narvą po 9-erių metų pertraukos ir susikovė su buvusiu UFC pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionu Tito Ortizu. Ta kova truko vos 3 min. 10 sek. – T.Ortizas laimėjo smaugimo veiksmu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų