Dustinas Poirier | Youtube.com nuotr.

Dustinas Poirier | Youtube.com nuotr.

 Airis Conoras McGregoras, panašu, yra rimtai nusiteikęs sugrįžti į UFC. Jis savo „twitter“ paskyroje patvirtino, kad priėmė UFC pateiktą pasiūlymą susikauti su Dustinu Poirier.

C.McGregoras pirmasis be jokių tarpininkų kreipėsi į amerikietį ir pasiūlė susitikti labdaringoje kovoje, kas tenkino D.Poirier. UFC, pamatę savo kovotojų kalbas, nusprendė pateikti jiems oficialų pasiūlymą dalyvauti rimtoje kovoje. D.Poirier iš karto jį priėmė, o dabar su tokiu variantu sutiko ir C.McGregoras.

Tai suerzino Tony Fergusoną. UFC dar visai neseniai planavo surengti T.Fergusono kovą su D.Poirier, bet tuomet pastarasis pareiškė, kad organizacija jam siūlo per mažai pinigų už kovą ir derybos nutrūko.

D.Poirier, kalbėdamas UFC tinklalaidės eteryje, paaiškino, kodėl C.McGregorui labiau apsimoka kovoti prieš jį, o ne T.Fergusoną.

„Conorui kova prieš mane yra prasmingesnė. Juk ir Chabibas sakė, kad jei Conoras arba Tony mane nugalės, tada jis suteiks jiems revanšą. Jei Chabibas tesės žodį, tuomet Conorui ši kova įgauna dar didesnę reikšmę. Aišku, aš nežinau, ar McGregoras dar turi tiek ambicijų, nežinau, ar jis vis dar trokšta lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo. Jei motyvacija dar nedingo, tada kova su manimi jam yra tiesiausias kelias į titulinę kovą“, - sakė D.Poirier.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų