Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

  Airis Conoras McGregoras, panašu, yra rimtai nusiteikęs sugrįžti į UFC. Jis savo „twitter“ paskyroje patvirtino, kad priėmė UFC pateiktą pasiūlymą susikauti su Dustinu Poirier.

C.McGregoras pirmasis be jokių tarpininkų kreipėsi į amerikietį ir pasiūlė susitikti labdaringoje kovoje, kas tenkino D.Poirier. UFC, pamatę savo kovotojų kalbas, nusprendė pateikti jiems oficialų pasiūlymą dalyvauti rimtoje kovoje. D.Poirier iš karto jį priėmė, o dabar su tokiu variantu sutiko ir C.McGregoras.

Liko tik viena kliūtis, norint surengti C.McGregoro ir D.Poirier kovą – data. UFC pasiūlyme buvo įrašyta 2021 m. sausio 23 d., kai turėtų vykti pirmas kitų metų „pay-per-view“ kategorijos turnyras.

C.McGregoras taip ilgai laukti nenori – jis reikalauja surengti kovą dar 2020 m., tuo labiau, kad tam susiklostė palankios aplinkybės. „UFC 255“ turnyras lapkričio 21 d. prarado, ko gero, ryškiausią žvaigždę Cody Garbrandtą, o „UFC 256“ turnyras gruodžio 12 d. neteko pagrindinės kovos tarp Kamaru Usmano ir Gilberto Burnso. C.McGregorui tinka ir gruodžio 19 d., kai numatytas „Fight Night“ kategorijos turnyras, dar neturintis pagrindinės kovos.

Anksčiau buvo pranešama, kad Tony Fergusonas gali susikauti su D.Poirier „UFC 254“ turnyre, tačiau UFC ir D.Poirier nesusitarė dėl atlyginimo, o T.Fergusonas užstojo savo kolegą ir prašė UFC prezidento Dana White‘o sumokėti jam tiek, kiek jis nori.

C.McGregoras jau anksčiau pranešė, kad paaukos 500 tūkst. JAV dolerių D.Poirier įsteigtam labdaros fondui, jeigu jie susikaus tarpusavyje, o pastarasis teigė, kad C.McGregoro dosnumas padės padaryti daugybę pokyčių, šios kovos nori ir sirgaliai, todėl jis neturi kito pasirinkimo tik priimti dvikovą.

Buvęs pretendentas į UFC lengvo svorio kategorijos čempiono titulą T.Fergusonas nėra patenkintas tuo, kaip į C.McGregoro pasiūlymą sureagavo D.Poirier.

„Koks parsidavėlis, imi kyšį iš tarptautinio teroristo. Puikus darbas, vaike. Pasiimk pinigus ir turėk netikrą išdidumą“, – rašė T.Fergusonas.

Pats T.Fergusonas paskutinį kartą kovėsi „UFC 249“ turnyre, kai penktame raunde techniniu nokautu pralaimėjo Justinui Gaethje. Tai buvo pirmoji jo nesėkmė po 12 iš eilės pergalių.

D.Poirier paskutinį kartą kovėsi birželio mėnesį prieš Daną Hookerį bei laimėjo vieningu teisėęjų sprendimu. Tai buvo jo pirmoji kova po pralaimėjimo lengvo svorio kategorijos čempionui Chabibui Nurmagomedovui.

Tuo tarpu C.McGregoras paskutinį sykį kovėsi „UFC 246“ turnyre prieš Donaldą Cerrone‘ą ir jį nokautavo vos per 40 sekundžių. Po to C.McGregoras 2020 m. norėjo kovoti dar bent du kartus, tačiau nesusitarus su UFC ir atėjus karantinui, C.McGregoras paskelbė apie karjeros pabaigą. Dabar airis planuoja sugrįžimą ir nebenori laukti iki 2021 m.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų