Gilbertas Burnsas | Scanpix nuotr.

Gilbertas Burnsas | Scanpix nuotr.

 Jau šių metų liepą „UFC 241“ turnyre Abu Dabyje turėjusi įvykti UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempiono Kamaru Usmano ir brazilo Gilberto Burnso kova ir vėl buvo perkelta.

Pirmą kartą dėl teigiamo G.Burnso koroanviruso testo jį paskutinę akimirką pakeitė Jorge Masvidalis, tačiau patyrė pralaimėjimą ir K.Usmano bei G.Burnso dvikova vėl buvo planuojama iš naujo. Buvo tikimasi, kad jie į narvą galės žengti gruodžio 12-ą per „UFC 256“ turnyrą, tačiau ESPN pranešė, kad dabar planuojama jų dvikovą surengti 2021 m. pradžioje. Anot pranešimų, K.Usmanas iki gruodžio nespės atsigauti po traumos, nors ir nepatikslinama, kokią konkrečiai traumą jis patyrė.

Vienas garsiausių MMA žurnalistų Arielis Helwani pasiūlė G.Burnsui nesėdėti be darbo daugiau nei 7 mėnesius ir susikauti su trečioje reitingo vietoje esančiu Leonu Edwardsu. Visgi, brazilui tokia idėja pasirodė nelogiška.

„Aš jau ir taip esu pagrindinis pretendentas į titulinę kovą. Kodėl vėl turėčiau kovoti dėl teisės dalyvauti titulinėje kovoje, jei tą teisę jau turiu? Ar čia tikrai tavo nuomonė, ar tu vėl rodai neapykantą Ali?“, - klausė G.Burnsas.

Brazilui pritarė ir jo agentas Ali Abdelazizas: „Berniukai ir mergaitės, nusiraminkite. Gilbertas jau ir taip yra kitas eilėje kautis dėl titulo. Kokie kvaili jūs turite būti, kad tokius dalykus galvotumėte? Jūs, būdami jo vietoje, tikrai neatiduotumėte šanso kautis dėl titulo.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų