Tony Fergusonas | Scanpix nuotr.

Tony Fergusonas | Scanpix nuotr.

 36-erių amerikietis Tony Fergusonas (25-4) vis dar tikisi 2020 m. pabaigoje pasirodyti UFC narve, nors jo derybos su Dustinu Poirier nutrūko prieš keletą savaičių.

„Esu pasiruošęs 5 raundams. Girdėjau, kad jiems trūksta pagrindinės turnyro kovos. Yra laisva vieta tiek lapkritį, tiek gruodį. Agentas man sakė, kad galime kovoti 2020 m. pabaigoje, bet prieš tai reikia suderinti finansines detales, nes oponentas pasikeitė. Jau pranešiau UFC, kad noriu kovoti, belieka viską suderinti. Aš tikrai kovosiu. Vienu ar kitu būdu išliksiu aktyvus“, - sakė T.Fergusonas.

Amerikietis taip pat pažėrė kritikos UFC prezidentui Dana White‘ui. T.Fergusonas patikino, kad oficialaus susitarimo su UFC neturėjo nei dėl kovos su D.Poirier, nei dėl kovos su Michaelu Chandleriu.

„Dana norėjo kalbėti už mane. Jis norėjo pasirodyti eteryje ir aiškinti, kad Tony sutiks kautis su vienu ar kitu varžovu. Brolau, mes nesame draugai. Niekada nesakiau, kad tu mano draugas. Juk tai tik verslas, ar ne? Būnu šalia, kai tau manęs prireikia, nes tai yra mano darbas. Myliu UFC šeimą ir t.t., bet aš nesu tik mėsos gabalas, kurį galima mėtyti visiems“, - sakė T.Fergusonas.

Amerikietis pridėjo, jog svarsto apie galimybę keltis į sunkesnę svorio kategoriją, taip pat jis svarsto apie kovas graplingo turnyruose.

„Nėra taip, kad laukčiau Chabibo ir niekas kitas man nerūpėtų. Po velnių, Chabibas gali baigti karjerą, jei tik to nori. Aš už rankos jo nelaikysiu. Galvoju apie sugrįžimą į pusvidutinio svorio kategoriją, be to, esu tinkamo sudėjimo ir vidutinio svorio kategorijai. Visi pamiršta, kad nokautuodavau žmones pusvidutinio svorio kategorijoje“, - priminė T.Fergusonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų